Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjam vissza, amit kaptam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam vissza, amit kaptam?

Figyelt kérdés
Egy fiú 1,5 évig kihasználta, hogy szerettem. Csak hitegetett, én elhittem, hogy szeret, ö meg szépen kihasználta ezt szexuálisan. Az orromnál fogva vezetett a szép szavaival,persze nem szeretett egy percre sem, csak a testemet. Tudom, buta voltam, hogy ezeket elhittem, de már leesett az egész, és vissza akarom neki adni. Hogyan?
2011. aug. 29. 11:28
 1/6 BlackSword ***** válasza:
100%
És Te nem élvezted a szexet??? Vagy mi van???
2011. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az egy dolog,de én azt hittem, viszonozzák az érzéseimet.
2011. aug. 29. 11:33
 3/6 BlackSword ***** válasza:
És boldog voltál vele??? Akkor ne akarj bosszút állni... Az olyan kicsinyes... Viselkedj méltósággal... Egyből komolyabbnak fogsz tűnni... Hidd el ez bejön a normális pasiknak, jobban mint a kicsinyesség... És ők valóban tudnak szeretni... A normális alatt ne ezt a nyámnyila, anyámasszony katonája típust értsd...
2011. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kalingu ***** válasza:

Ha élvezted akkor nem mindegy? Adott neked szép 1,5 évet, akkor is ha most úgy érzed h becsapott. Persze gerinctelen dolog volt amit tett, de ez még ne süllyesszen le téged az ő szintjére. Jobb és éretebb ember lehetsz úgy, ha tovább lépsz.

Egy ideig jó az embernek ha a saját szarjában melegszik, de ha túl sokáig vagy benne akkor könnyen ott ragadhatsz.

Gondold végig, hogy ér-e annyit az az ember, hogy azon törd a fejed, hogy adhatnád neki vissza..?!

2011. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te dobtad fel a labdát,ő leütötte.Ne őt hibáztasd a SAJÁT hibád miatt.TE HAGYTAD,hogy kihasználjon..,ha nem engedted volna,nem történt volna meg.Utólag lehet siránkozni.
2011. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Add vissza úgy, hogy nem foglalkozol vele. Keress mást, aki szeret és akit te is szeretsz. A front az oka hogy mostanában mindenki bosszút akar állni az exén? Mi van veletek? Koppantál, csalódtál, van ilyen. Inkább tanulnál belőle hogy legközelebb ne történhessen hasonló. De neeeem! Ez helyett te még túráztatnád magad x ideig és bohócot csinálnál magadból valami gyerekes, szánalmas bosszúval. Mi az amit elvett tőled ez a srác? Megerőszakolt? Ha megmondta volna hogy nem szeret, csak kefélni akar, akkor is ugyanúgy vele maradtál volna, csak akkor a másfél év alatt ezen rágódtál volna. Én nem mondom hogy jól tette hogy hazudott, de végtére is nem ártott neked. Jól érezted magad vele, nem? Ha szeretett volna, és mostanra meg elmúlt volna ez nála és azért hagy ott, akkor most ugyanígy puffognál meg bosszút forralnál. Egyébként meg nem tudom hogy a fenébe nem lehet észrevenni ha valaki csak dugásra használ minket. Voltak közös programjaitok? Nem? Akkor rá kellett volna hogy gyere már marha régen. Voltak? Akkor meg nem csak szexre kellettél neki. Ez csak arról szól, hogy mi az hogy téged átver valaki, hogy meri, na megálljon csak. Ezt a hiúságot...
2011. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!