Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért tünt el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért tünt el István? Csak ki használt? Vagy ugy gondolja hogy most vissza kaptam azt a fájdalmat amit én okoztam neki?

Figyelt kérdés
Hogy megértsétek a két alanythivjuk misinek és istvánnak! Jártam 1 évig misivel de szakitottunk,a szakitásra kb 5 honapra taliztam Istvánnal. Elég jol elvoltunk,aztán képbe jött ujra misi.ELHAGYTAM Istvánt.De idövel rá jöttem hülyeség volt szakitottam misivel.Ezt megtudva István elhivott 1 medencés buliba-de mig jártam misivel fojton irt István-ott elmondta mennyire szeret,hiányoztam neki,milyen jo h ott v-ok vele.ennek már kb 3 hete azota nem keres nem hiv nem ir.ELTÜNT!szerintetek miért?
2010. szept. 4. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rájött, hogyha egyszer megtetted, később is megteheted. Sajnos ilyen emberek is vannak.

amúgy valószínűleg azért mondogatta, hogy szeret, hogy rájöjj, hülyeséget tettél.

2010. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van,de szerintetek már nincs vissza ut???
2010. szept. 4. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
sajnos nincs. El kell fogadnod, hogy megtetted, és ezért vállalnod kell a következményeket :( Sajnálom.
2010. szept. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem misit küld el a boltba istvánt meg ültesd be v meik közeli kocsmába. józsi ellessz a volt csajával pista szüz marad peti hazamegy anyukájához géza meg elmegy külföldre krumplicsempésznek.
2010. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hehehehhehe olyan joooot nevettem!!4!milyen vicceske vagy drága!!!menny a p.......!!!!!nem rád voltam kiváncsi hanem normális ésszerü kommenteket!!!pffffffffff szánalmas vagy!!
2010. szept. 6. 17:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki a f@szom az az István bazzeg????
2010. szept. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

legalább nevettél rajta ott volt a hehehe...:D

amugy ezt nem viccek szántam ez full komoly:)

a kérésedet pedig saaajnos nemtudom teljesiteni!!

2010. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!