Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jartatok mar igy? Lent a tobbi.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jartatok mar igy? Lent a tobbi.

Figyelt kérdés

Szeretlek dragam,de gyorsan kapj elo egy orbitot$?!

ha igen meseljetek,nem volt kinos,vagy estleg meg kertetek a parotokat?


2011. aug. 29. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Há nagy paraszt aki ilyet mond....szerintem...
2011. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Párom elment fogat mosni. nem volt sértődés.. Ő nem érezte magán, hogy annyira gáz lenne. .. én meg nem bírtam. Normális hangon közöltem.. ő normálisan reagált, semmi ciki.. mivel ez az élet rendje.. fogat mosott majd folyt köv..

28n

2011. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
inkább ez, minthogy undorodj tőle
2011. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló eset volt, engem kért meg a párom.. Nem tehetek róla, mivel ki van fúrva a fogam, gyulladás miatt, és éppen tisztul :( Így fogmosás, tic-tac.. :) ő se bántásból mondta, én tudom nagyon jól, de nagyon kellemetlen :(

Cikinek is éreztem, mert nem tehettem ellene nagyon semmit, hiába mosok 558szor fogat, ugyan úgy megmarad, mivel a fog belsejét nem lehet kitakarítani.

De kitartott mellettem, mostanra pedig helyrejött a fogam is.. :)

2011. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!