Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjak nemet ha leszólítanak?

Figyelt kérdés

Megesett már, hogy leszólított egy pasi, aki amúgy tök kedvesnek tűnt, meg teljesen kulturáltan jött oda hozzám, de első ránézésre tudtam, hogy nincs meg a vonzalom a részemről, és sose járnék vele.

Ilyenkor sose tudom mit csináljak. Semmi esetre sem akarom durván elküldeni. Hogyan lehet finoman közölni vele, hogy "nem". Nem akarom rombolni senki önbizalmát, egy laza "bocsi, de nem jössz be" szöveggel. Ti, hogy csináljátok? Létszi csak az írjon, akinek tényleg van ötlete, vagy bevált módszere.


2011. aug. 29. 18:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Van barátom, nem vagy az esetem, nem állok készen egy párkapcsolatra, legyünk barátok...
2011. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 krvua ***** válasza:
síííííííííííjetek vazzeg
2011. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 sovietunion ***** válasza:
80%

TRIPPEREM VAN!

DINNYÉT SZÁLLÍTOK!

avagy ERIGGYÉ ARRÉBB MERT MEGFEJELLEK!

2011. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
43%
Minek szólsz hozzá egyáltalán? Csak menj tovább a dolgodra.
2011. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
2-3. válaszoló, remélem titeket is így fognak elküldeni :D
2011. aug. 29. 18:26
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem lehetsz kedves mindenkivel, mond meg a frankkót, ha nem tetszik a srác. Mindenkit érnek visszautasítások. Ha egy pasi odamegy hozzád, nyilván tudja, hogy 2 lehetőség van. Vagy bejön neked, vagy sem. Felesleges túlbonyolítani kamu és kreált történetekkel, hogy 'van pasim' stb.. Egyszerűen megmondod, hogy nem tetszel és kész. :)
2011. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
állok valahol és odajön. hát nem fogok elszaladni az biztos :D, de úgy csinálni se mintha nem hallanám :D
2011. aug. 29. 18:27
 8/34 anonim ***** válasza:
43%
Terhes vagyok ikrekkel
2011. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 sovietunion ***** válasza:
engem nehezen szólítanak le mert egyből azthiszem hogy szórólap osztó lány illetve fiú és élből lebszom:D
2011. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 twinky ***** válasza:
nem, no, nein, nyet, nyista, naan, doz, osbo
2011. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!