Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok egy ilyen sráccal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy ilyen sráccal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem partyarc, gyűlüli a füstös, zsúfolt helyeket, viszont nagyon szeret beszélgetni, beülni egy hangulatos kávézóba, kirándulni stb. Nem iszik alkoholt (soha, még Szilveszterkor sem), nem dohányzik, sőt be sem megy olyan helyre, ahol a dohányoznak, mivel tisztában van a passzív dohányzás veszélyeivel. Az egészséges életmód híve, csak csirkemellet, salátát, teljes kiőrlésű kenyeret és hasonló dolgokat eszik, illetve csak ásványvizet iszik. Rendszeresen edz, ezáltal sportos testalkatú, viszont utálja a versenysportokat, nem néz sportközvetítéseket, nem ismeri a focicsapatokat stb. Külsejére nagyon igényes, divatosan öltözködik, az egész testét szőrteleníti, órákat tud a fürdőszobában eltölteni, mindig kellemes parfümillata van, többen metroszexuálisnak tartják. Mindig és mindenkor megfontolt, felelősségteljes és tudatos, például soha nem hajt gyorsan, illetve nem szegné meg a KRESZ-t, nem vásárol felesleges dolgokat stb. Rendkívül precíz és igényes a szűkebb és tágabb környezetére, például állatot nem tűrne meg a lakásban, szelektíven válogatja a hulladékot, mindig rend és tisztaság van nála. Nagyon fontos számára a higiénia, naponta legalább ötvenszer mos kezet. Határozott elképzelése van a világról, ami mellett akkor is kitart, ha a nagy többség mást gondol, magyarán szólva nem jellemző rá a "csordaszellem". Feladatait, kötelességeit mindig határidőre (vagy azelőtt) teljesíti, sokak strébernek nevezik. Mindenkivel próbál kedves és megértő lenni, igazi lelki társ, akivel a legnagyobb titkát is megoszthatja az ember. Mindezek mellet sokak szerint nem is néz ki rosszul.


Mielőtt megkérdeznéd, igen, rólam van szó, 24/F vagyok. Na, vélemények?


2011. aug. 29. 21:25
1 2
 1/19 Tréfarépa ***** válasza:
54%
Jézus is mindig csak jót cselelkedett ... mégis keresztre feszítették :/
2011. aug. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
azért mert a zsidók nem hitték el, hogy ő valóban Jézus. Amúgy ez most hogy jön ide?
2011. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nem, nem.

Engem az őrületbe kergetne ez a merevség, ez a szinte már beteges szabályokhoz és tökéletességhez való ragaszkodás. Nem egy robottal akarok együtt lenni...

2011. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
ha szeretném őt igen, de valószínűleg nem szeretném, mert a srác nem 100-as.
2011. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, bár néha egy-két koncertre ellátogatok! ;)


29/F

2011. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ezt neked kéne tudni, hogy bejössz-e a csajoknak.. és amúgy is kép kéne rólad, mert lehet, hogy egy iszonyat rettenet vagy.
2011. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

nekem biztos bejönnél. :)

üdv.: SP. <3

2011. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

Biztos találsz magadhoz illő lányt, sokaknak bejön mindez.

Nálam - ez csak egy példa, mindenkinek más jön be - ott bukna el a dolog, hogy 1) szeretek bulizni járni, és olyankor meginni 1-2 pohárral (nem az asztal alá inni magam) sőt ilyenkor előfordul, hogy rágyújtok (eddig haladtam a leszokással) 2) nincs ekkora önfegyelmem étkezés, sport terén sem.

Nem írtad le, hogy mindezt a hozzáállást elvárod-e a párodtól is, mert ha igen, az jelentősen leszűkíti a kört. Azt sem írtad, hogy a kedvéért hajlandó vagy-e (mondjuk néha) szórakozóhelyekre elmenni, ha ő is elmegy veled oda, ahova te szeretsz.

Szóval, nem azért nem találtál még senkit, mert nagyon merevek az elvárásaid?

Aztán: az tök jó, ha egy srác ad magára, de én pl. nem igényelném a teljes test szőrtelenítését (ahogy én sem teszem.)

Napi 50 kézmosás talán sok egy kicsit, nem szárad ki a bőröd?

Állatot nem tűrnél a lakásban - nálam ez ismét kizáró ok lenne, és újabb dolog, ami szűkíti a kört, sok ember szereti az állatokat. Mit tennél, ha megismerkednél egy lánnyal, akinek van mondjuk egy nyula vagy egy macskája?

Nagyon azon múlik, hogy a másiktól is elvárod-e pont ugyanezt, vagy elég, ha elfogad nagyjából, és te is őt?

2011. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

soha semmi kihágás, semmi izgalom, semmi spontenaitás? akkor egyáltalán mit élvez az életben?:/

de ha beleszeretnék, ha megfogna, akkor nyilván elviselném a dolgait, és ezzel együtt szeretném.

2011. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nem. nekem túl merev vagy, ami bizonyos helyeken jó dolog, de a személyiségedben nem.
2011. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!