Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti járnátok cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti járnátok cigány sráccal?

Figyelt kérdés
cigány vagyok de mindig is a magyar csajok jöttek be és az lenne a kérdésem a magyar csajok-hoz hogy nektek volt már cigány pasitok vagy van olyan cigány fiú aki,akik bejönek nektek???? (raszisták kíméljenek)
2011. júl. 28. 01:37
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
67%
Figyelj, az hogy cigány vagy nem negatív. Vannak hülye rasszisták, de a többség azért nem kedveli a cigányokat, mert bunkók, buták, ölnek stb.. De ezt nem csak a cigányok csinálják és ott sem mindegyik olyan. Szóval azért mert cigány vagy, simán lehet csajod, bármilyen. A külsőddel egyáltalán nem lesz gond, a belsőd te ismered. A barom rasszistákkal meg ne törődj.
2011. júl. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
53%

Hát..a környezetem nem biztos,hogy tolerálná.

Meghát..én is idegenkednék tőle,mert akarva-akaratlanul,de én a cigány embereket már csak a hazudozással,lopással,és a csalással tudom azonosítani.:/

2011. júl. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
69%
személyiségtől függ. de csupán mert cigány vagy, nincs veled bajom.
2011. júl. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
88%
nekem volt egyszer egy cigány barátom, életem legjobb párkapcsolata volt!:) rendes volt, tiszta, és nagyon szerettük egymást.Csak az a szomorú, hogy a szüleim és barátaim/ismerőseim nagyon ellenezték, ezért vége kellett, hogy legyen.Attól még, hogy cigány vagy, lehet magyar barátnőd :)
2011. júl. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
Figyeld: én cigány utáló cigány vagyok, mármint azokat utálom, akik nem dolgoznak stb.... Én nem ilyen vagyok és, ha ilyeneket kérdezel gondolom te sem... Eddig nekem csak magyar barátnőm volt és egy félvér. De te kb. olyan dolgot kérdeztél, hogy lehet-e egy négernek fehér barátnője, mért ne? Ha megtetszel neki külsőleg és/vagy belsőleg úgysem fogja érdekelni...
2011. júl. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
67%

Figyelj én őszinte leszek: nem...

Biztos nem így van, meg mittudomén, de szerintem cigány meg cigány közt nemsok különbség van. És az a kis eltérés, hogy te épp nem késelsz meg a mobilomért, nincs rád írva, szóval valszeg messziről próbálnálak elkerülni.

Tartsd rasszizmusnak ha gondolod, én sokmindent elfogadok, feketék, kínaiak, mindenféle népek, melegek, leszbik, travik, furcsa emberek, perverziók, komolyan, de a cigány... azt soha... sorry

20L

2011. júl. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
83%
Na végre, úgy látszik a GYK-n vannak a normális cigányok.
2011. júl. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
44%
én sunáználak L :D
2011. júl. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
57%
Én sem szoktam pozitívan gondolni a cigányokra, de vannak kivételek és láttam már normálisat. Ilyen szempontból néha a magyaroktól is tudnék hányni. Nem kell általánosítani.
2011. júl. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
53%
én nem járnék:S
2011. júl. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!