Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a jó emberekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a jó emberekkel van ez?

Figyelt kérdés
Miért van az , hogy a tisztességes embereknek nincsenek barátaik és mindig őket bántják?? Már iskolában is utáltam mikor láttam , hogy szünetekbe a nagy izomagyú barmok. a gyengébbet ba.szogatják. És ha valaki próbálja csillapítani a feszültséget már azt is képesek bántani ??? Divat hülyének lenni manapság ? :(
2011. aug. 29. 21:28
 1/10 Walk With Me ***** válasza:
100%

Vannak emberek akik csak úgy tudják erősnek, nagynak érezni magukat, ha valakit megalázhatnak, bánthatnak. Erre kell nekik olyan célpont, akivel elbírnak.


Mondjuk ez nem tudom hogyan kapcsolódok a Szerelem/Párkapcsolatok témakörbe. :)

2011. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tréfarépa ***** válasza:
100%
Régen is az volt ... de manapság egyre több nyomorék jön világra ... ilyen romálisan ingoványos egyedekre gondolok
2011. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen... Sajnos elég furcsán müködik az emberi faj...
2011. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
engem középsuliba basztatott egy srác,nyakoncsapott,én meg fordulatból adtam neki egy állast,az után senki nem mert belémkötni.:)
2011. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De nem értem , miért nem lehet nyugodtan megbeszélni a dolgokat ? De ezek az izomagyúak pont olyanok voltak hogy bántani tudták a gyengébbet , de mikor arról volt szó hogy kivágják őket az iskolából akkor meg elkezdnek sírni ??? miért nem ilyenkor nagy a pofájuk ??
2011. aug. 29. 21:36
 6/10 anonim ***** válasza:
sátán fia :OO kurwa jó ötletet adtál , bár nem is én vok a kérdező :O xD
2011. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tréfarépa ***** válasza:
Sátán .. nekem általánosba is volt ilyen ... kaptam többet egy sráctól (aki jóval nagyobb volt nálam) de egyszer siikerült majdnem hátratörnöm mindkét kezét és sírva könyörgött.... utána középsuliban volt egy gyúrós iparművészeti edény ... attól kaptam egyet, aztán csöppet megnőttem, onnantól kezdve csicska lett :) Az élet sokszor vesz fordulatot
2011. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
pedig nem voltam kisdarab,bár ő magasabb volt.Azok akik így basztatnak másokat azok ha ott találnák magukat hogy box lesz,futnának.
2011. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hehe.. engem meg általánosban piszkált és löködött egy nagy kövér srác mindig... Lány létemre egyszer a folyóson meguntam, hogy lököd és ököllel 3-4et az arcába ütöttem, aztán leesett véletlen a cipöm és azt felkapva még arcbavágtam párszor :D Azután hozzám se szólt xD
2011. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jah, igaz. Én gyúrós vagyok,de nem köcsög ;) Még soha nem kötöttem bele senkibe ok nélkül. Mellesleg okkal sem. Az erejét csak az használja, akinek nincs esze.


Tudod a gyúrós arcosok pont azok a figurák a teremből is, akik semmit nem érnek el sem ebben a sportban, sem másban az életben.

Tudod, a kiskutya ugat a nagynak nincs szüksége rá hogy fitogtassa az erejét.

2011. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!