Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén, kellene egy ilyen srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, kellene egy ilyen srác?

2011. aug. 29. 22:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
60%
Minek kérdezed meg még egyszer, ha már 10 oldalnyi válasz jött? Ne itt szenvedj, hanem csinálj valamit.
2011. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Dr. Endressy László ***** válasza:
betonozni ő is tud...
2011. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Nekem nem elég a 10 oldal :)

Amúgy ez két külön kérdés, csak a bemutatkozás ugyanaz :) Nem teljesen ugyanarra vagyok kíváncsi, mint a másik kérdésben.

2011. aug. 29. 22:30
 4/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem eléggé végletesen látod a dolgokat, csak fekete- és fehér létezik számodra, pedig a világ nem ilyen. A társas kapcsolatok sosem csak arról szólnak, hogy együtt berúgunk, persze néha az sem árt, de általában ez mindig többről szól : beszélgetések, segítünk egymásnak, több közös program stb.

Eléggé ellentétesen fogalmazol: először azt mondod nem akarsz társat, aztán meg mégis. Akkor hogy is van ez? Ha igazán akarsz biztosan találsz.

Taszítanak a disco, strand, nem nagyon sportolsz, mégsem csak otthon ülsz, akkor meg mit szoktál csinálni?

Voltál már egyáltalán discoba vagy strandon? Rúgtál már be vagy őrjöngtél egy koncerten?

Legalább kipróbálnod érdemes lenne, ha nem tetszik akkor többet nem csinálod.

20/L

2011. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Nem. De nem azért, amiért gondolod.

Amit leírtál magadról, az még nem kizáró ok. De utálom és hazugnak tartom, amikor valaki felszínes semmiségekkel definiálja magát, aztán odabiggyeszti a végére, hogy ő mélyebb ember és az a baja, hogy a környezete sekélyes. Ha valóban olyan lennél, mint amilyennek szeretnéd hinni magad, akkor nem így mutattad volna be magad. Pont ugyanolyan vagy, mint az összes többi.

2011. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

"""Szerintem eléggé végletesen látod a dolgokat, csak fekete- és fehér létezik számodra, pedig a világ nem ilyen. A társas kapcsolatok sosem csak arról szólnak, hogy együtt berúgunk, persze néha az sem árt, de általában ez mindig többről szól : beszélgetések, segítünk egymásnak, több közös program stb.

Eléggé ellentétesen fogalmazol: először azt mondod nem akarsz társat, aztán meg mégis. Akkor hogy is van ez? Ha igazán akarsz biztosan találsz."""

Egy kicsit érthetetlenül fogalmaztam. Tehát nem arról van szó, hogy társat nem szeretnék, hanem éppen arról, hogy egy kapcsolat többet jelent. Olyat nem szeretnék, amilyet a mai világban barátnőnek neveznek. Részben egyetértünk, de engem a piálós része kifejezetten undorral tölt el.


"""Taszítanak a disco, strand, nem nagyon sportolsz, mégsem csak otthon ülsz, akkor meg mit szoktál csinálni?

Voltál már egyáltalán discoba vagy strandon? Rúgtál már be vagy őrjöngtél egy koncerten? """

Mint írtam sokat ülök otthon, de értelmes programoktól nem zárkózom el. Említettem is, hogy pl bowlingozni szoktam haverokkal. De ott elég nehéz társat találni, mivel általában csak azok vannak ott, akiket már egyébként is ismerek :) Voltam már koncerten de nem rúgtam be és nem is fogok soha ilyet tenni. Diszkóban még nem voltam, de az sem különb egy koncertnél. Strandon meg szerintem mindenki volt de én nem ájulok el egy vizespóló versenytől, szóval a standoknak sem vagyok gyakori látogatója :) Ezeken a helyeken 99%-ban fölöslegesen keresném egyébként is, akit keresek :(

2011. aug. 29. 22:44
 7/31 A kérdező kommentje:

"""Nem. De nem azért, amiért gondolod.

Amit leírtál magadról, az még nem kizáró ok. De utálom és hazugnak tartom, amikor valaki felszínes semmiségekkel definiálja magát, aztán odabiggyeszti a végére, hogy ő mélyebb ember és az a baja, hogy a környezete sekélyes. Ha valóban olyan lennél, mint amilyennek szeretnéd hinni magad, akkor nem így mutattad volna be magad. Pont ugyanolyan vagy, mint az összes többi."""

Nagyon tetszett a válaszod, bár nehezen tudom megmondani, hogy miért :) Egy jó megfigyelés bújik meg mögötte. Mindenki hinni szeretné magát valamilyennek, és ez alapján kitűz maga elé egy ideált. Ezzel én is így vagyok. De én úgy vélem, közelebb járok az igazsághoz önmagam megismerésében, mint te egy ilyen (ahogy te írtad, felszínes) bemutatkozás alapján. Nem a siránkozás volt a célom, ha erre gondolsz. Inkább szeretném megtudni, más ember fejében mi zajlik. Sajnos csak ritka alkalmakkor tudok ilyesmiről beszélni másokkal. Nem azt akarom mondani, hogy más ember kevésbé lenne intelligens, hanem inkább ebben a korosztályban nem szeretnek ilyen téren megnyílni az emberek. Elmenni egy buliba jóval egyszerűbb. Persze van aki felnőtt korában is ilyen, de ez személyiség kérdése.

2011. aug. 29. 22:58
 8/31 anonim ***** válasza:

Szerintem bárhol megtalálhatod azt akit keresel. Nem muszáj, hogy mindenben egyet értsetek a pároddal és ugyanazokat a programokat szeressétek. Pont így tanulhattok egymástól sokmindent ha van amiben nem érettek egyet. A strand unalmas ha egyedül/családdal mész. Akkor vicces és jó szórakozás ha haverokkal mész és nem csak vizespóló versenyről szól. A disco és a koncert azért eléggé más, nem ugyanaz. Szerintem nagyon sokat fog még változni ezekről a dolgokról a véleményed, lehet hogy kicsit későn érő típus vagy, ami nem baj.:)

Az meg inkább pozitív, hogy nem akarsz berúgni és vannak lányok akik díjazzák is ezt. Egy komoly kapcsolat természetesen nem arról szól hogy berúgunk majd fejest ugrunk az ágyba. De néha érdemes kikapcsolódni, szórakozni, "élni" egy kicsit! Talán ki kellene próbálnod új dolgokat például új sportokat vagy hobbyt kereshetnél. Az hogy csapatjátékokban gyengén teljesítesz, szerintem hülyeség. Van amelyikben igen de biztosan van olyan is amiben nem.

Ha te így érzed jól magad akkor pedig maradj amilyen vagy:) Majd megtalálod az igazit még rengeteg időd van!

2011. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Csapatjátékokban tényleg gyengén teljesítek, mert nehezen követem nyomon, hogy mi történik. Minél több a játékos annál nehezebben megy. Bár ez a témát minimális mértékben érinti.


De szóval nem a szórakozástól zárkózom el, csak én visszafogottan szeretem csinálni. :)

2011. aug. 29. 23:10
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam az ominózus kérdés összes oldalát, akkor sajna lemaradtam róla, pedig szívesen beszálltam volna, tehát itt pótolok.

Ez egy sztereotípia-konferencia. Az élet és az ember ennél sokkal de sokkal árnyaltabb, hogy jár-e bulizni, vagy sem. Viva la jólét, hogy a bulizáson vitatkozzatok... Sosem értettem, hogy egyeseknek miért csak az az "élés", hogy őrjöng meg piál, meg mindenféle hülyeségeket csinál. Ez nem élet, ez nem világlátás, ez nem tapasztalatszerzés. Ez csak valamiféle béna önigazolási kísérlet, felesleges, erőtlen karcsapások a szenny mocsarából, ahogy elnyel. De hát mainstream, szóval hajtogassuk, csak gondolkodni ne kelljen, elég a látszata.

Én is hasonlítok rád, kérdező (és fiúban, háhá), kivéve a vegás részt, sosem tudtak meghatni, meg a strand sem üt szíven túlzottan. Engem is próbáltak már meggyőzni, hogy de, menjek szórakozni/bulizni, de erre csak azt mondtam, hogy el tudom dönteni, mit akarok, és ha nem akarok bulizni, akkor nem fogok. Megvan, ami nekem jó, és csinálom azt. Ha másmilyen az ízlésünk, így jártunk, ezt miért nem lehet elfogadni? Soha a büdös életben nem éreztem alkalmazkodási kényszert, nem ijedtem meg, hogy jaj, így nem lesz senkim. Talán ezt jelenti a híres-unalmas "merj önmagad lenni"? Én mertem. Nem nagy szám. Én csinálom, ami nekem jó, más meg csinálja, ami neki, vagy amiről csak HISZI, hogy neki jó. Nekem hótmindegy. Nem tudom, ki néz le emiatt, és ki nem, de a változatosság kedvéért ez sem tud meghatni. Vállvonás, oszt jóvan. Jobb dolgom is van, mint ízlésháborút folytatni. Egy kis kvantumfizika mellé elfér a Space Rangers 2 scifijáték és egy böfögőverseny is.

Viszont ennyi információval majdhogynem semmit nem lehet eldönteni, nem lehet csak így bulizós/nembulizós -> menő/gyík kategóriákra osztani az embereket. Írhatsz magadról bármennyi ilyen tulajdonságot, kb ahhoz lehet hasonlítani, hogy ha elmész külföldre lakni, akkor tudod, melyik országba. Ha valamire menni akarsz tartomány-város-lakás, és hogy huzatos-e a kisszoba szintig le kell menni, avagy totál személyre szabottan meg kell ismerni, aki épp ott van, és viszont. Avagy kezdésnek jó, de közel sem elég. Úgysem fogsz annyi emberrel még csak találkozni sem életed során, hogy hasznát vedd a lakossági statisztikáknak, úgyhogy koncentrálj az épp jelen levő részére. A lényeg úgyis a viselkedés, viselkedni meg azzal tudsz, aki ott van. Ilyen egyszerű.


19/F

2011. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!