Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a szimpatikusabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a szimpatikusabb leszólítás? -Ha srác mellébeszél, hátulról jön, vagy -Ha őszintén megmondja a lánynak hogy tetszik neki, szeretné megismerni és persze bókol.

Figyelt kérdés
Azoknak a vélemény érdekel akik nem utasítják el ezt a fajta ismerkedést.
2011. jan. 29. 12:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha őszintén megmondja.
2011. jan. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2.
2011. jan. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A második!!
2011. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem biztos,hogy elsőre ki kell mondani,hogy mit érzel.. mivel akk utána jöhet a csalódás,visszautasítás.. 1.x csak beszélgessetek neten vagy élőbe,ebből 1 csaj 1ből rájön h v.szeg nem barátkozni akarsz ......


viszont ez a mellébeszélés ezt semmiképp se, neked esne jól ha össze vissza hazudna a csaj és nem az igazi énét ismernéd meg

2011. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nyugodtan akár meg is lehet mondani, úgyis elég hamar lejön a lánynak. Az meg, hogy valaki mit mond, az önmagában semmit nem ér.
2011. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

a mellébeszélés semmiképp nem jó

célozgass rá, hogy tetszik neked ha nem esik le neki akkor mond meg neki..csak öszintén

2011. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 szamóca. ***** válasza:
100%
egyenes beszéd, de bókok nem kellenek még... nekem legalábbis az sok hirtelen a odajön valaki és fél órán át ódákat zeng tőlem. jöjjön oda, mondja mit szeretne, úgysem tud manipulálni, vagyi gen vagy nem.
2011. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Az őszinte válasz még nem hangzott el: amelyiket jóképűbb fiú csinálja.
2011. jan. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

ha nekem is tetszik akkor persze a 2.

de azt pl. jobban élvezem ha rávezet hogy tetszem neki:D

2011. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Mindenképpen az öszinteség.

Bókok szerintem is csak minimális mennyiségben.

Az már egy jó pont ha elém mer állni egy fiú és megmondja h teccem.Akkor tudom ,ha összejönn é k vele öszinte lenne velem.

2011. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!