Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan ütött meg? Megbocsájth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan ütött meg? Megbocsájthatatlan?

Figyelt kérdés
Tegnap este egy buli után elmentem a barátommal hozzájuk,nagyon részeg volt,és megkért rá hogy kisérjem el hazájig mert szinte alig tudott lépkedni.Mivel későre járt én haza akartam menni de ő könyörgött hogy maradjak és sehogy sem engedett haza.De én megfogtam magam és ki mentem a szobából,erre ő utánam szaladt,vissza rángatott,leordibált és lekevert 3 pofont.Ugy viselkedett mint aki idegösszeroppanást kapott,azután mikor lenyugodott elkezdett puszilgatni meg simogatni.Ma reggel pedig azt állitja hogy nem emlékszik semmire csak arra hogy veszekedtünk valamiért.Persze én közöltem vele hogy ezek után felejtsen el.De annyira fáj hogy épp az tett velem ilyet akit a legjobban szerettem.
2011. aug. 29. 22:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer megemelte a kezét...
2011. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%
az alkohol ezt teszi az emberrel :S
2011. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 napietus ***** válasza:
100%
dehogy jogos! a pasid aggresszív mikor részeg. egy idegbeteg hülye. az ilyet dobni kell sürgősen.
2011. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nagyon leissza magát, az másnap valóban semmire sem emlékszik. Neked pedig azt tanácsolom, hogy azonnal szakíts vele.
2011. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%
dobd ki,de előtte rugd tökön.
2011. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
az ilyennel nem szabad együtt maradni.mert aki egyszer megteszi máskor is mehfogja
2011. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
56%
Az életben mindenki tesz meggondolatlanságból butaságokat ha szereted megbocsájthatsz neki.
2011. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Tajparaszt ***** válasza:
100%
Hagyd ott mielőtt újra megtörténik!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
51%
Ez gyengeség. Nem elég mély benne a tudat, hogy nőt nem ütünk, mert ha nem, vagy ideg azért, ha meg ideg vagy azért, mer ottmarad.
2011. aug. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Az idegjeivel komolyan problémák vannak,mert nagyon nehéz gyerekkora volt... :/ Képtelen vagyok neki megbocsájtani,de nagyon fog hiányozni,3 évet voltunk együtt,igaz kisebb szünetekkel...de nagyon szeretem,vagyis csak szereTTem :(
2011. aug. 29. 22:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!