Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakíthatok a barátommal 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakíthatok a barátommal 2 hét után? (16/l, ő 15/f)

Figyelt kérdés
Nagyon bírom, mint barátot, de egyszerűen nem tudok máshogy tekinteni rá. Amikor összejöttünk arra számítottam, hogy ez majd megváltozik és megszeretem, de a helyzet egyre csak rosszabbodik, már néha találkozni sincs vele kedvem. Talán az zavar az egészben a legjobban, hogy ő egy évvel fiatalabb nálam, ezt nem tudom feldolgozni. És ha szakítok is vele, akkor azt hogyan tegyem, miket mondjak neki? Nem szeretném megsérteni...Légyszíves segítsetek, ez lesz életem első szakítása és fogalmam nincs, hogy hogyan csináljam:(
2011. aug. 30. 13:01
1 2 3
 1/21 VicToooR x GB ***** válasza:
simán nekem volt olyan hogy három nap után ott hagytam én 14 ő is 14
2011. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Moszuke ***** válasza:
100%
kíméletesen nem tudsz szakítani olyan valakivel akinek még vannak érzelmei irántad.
2011. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
igenmegengedjük hogy sdzakits de amugy ha nem érezél elötte semmit minek mentél bele nemértem a mai lányokat...
2011. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem, de ezt megtalálod a 3. paragrafus 2. bejegyzésében, hogy csak 3 hét után legális szakítani a baráttal, mert, ha nem így cselekszel a büntetésed egy anális szex lesz!
2011. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ha szerencséd van akk nem szeret annyira és hamar feldolgozza! de ha szeret ráadásul minden találkozoztok mert mondjuk 1 suliba jártok akk az úgy elég gáz
2011. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 VicToooR x GB ***** válasza:
46%
ha szakítasz vele a pinakobold nagyon mérges lesz és kifogja dörzsölni a puncikádat xD
2011. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 netzsaru ***** válasza:
100%

legjobb baráttal járni nem megnyerő ötlet, mert ha vége a kapcsolatotoknak akkor a barátság is nagy valószínűséggel rá fog menni. Megbántás nélkül elküldeni nem fog menni, mert akármennyire is próbálsz majd finom lenni hozzá, és meg akarja majd érteni a valódi okát hogy miért is történik ez, de a lelke nem akarja majd elfogadni. És ha szerencséd van még barátként megtarthatod.

SOK SZERENCSÉT

2011. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le vele, és őszintén mondd el neki, amit érzel.


Pl. "nagyon kedves és aranyos vagy, és barátként nagyon bírlak, de sajnos nem alakult ki bennem ezen kívül semmi", vagy valami hasonlót.


Legközelebb pedig, azzal gyere össze, aki iránt tényleg érzel valamit. :)

2011. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 rémuralom ***** válasza:
44%
Nem, mert elvisz az ördög, és extra csípős, üvegszilánkos vazelinnel seggbekúr.
2011. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 BlackSword ***** válasza:
77%

Ezt mond:

"Szióó!!! Azt szeretném mondani neked, hogy még túl éretlen liba vagyok egy kapcsolathoz, mert olyan apróságokat nem tudok feldolgozni mint, hogy Te fiatalabb vagy nálam... És jobban érdekel mások véleménye, mint a Te érzéseid... Őszintén sajnálom, hogy átb@sztalak, mint sz@rt a palánkon... De azért maradjunk még barátok..."

2011. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!