Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy pasi azt írja sms-ben, hogy hiányzom neki, sajnos nem vagyok vele, szeret stb de közbe mégse találkozik velem?

Figyelt kérdés
Azt mondja,hogy nem ér rá pedig egyedül van otthon. Megkérdeztem,hogy átmenjek? Erre közölte,hogy nem kell.Nem értem,hogy ha hiányzom akkor miért nem akar velem lenni. Tegnap meg üzentem neki,hogy ha ez így megy akkor inkább ne találkozzunk többet.Jól tettem?
2009. ápr. 19. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted! Ne törődj vele. Nem érdemel meg téged! Ne loholj utána, mint egy pincsikutya. Egy pasi sem érdemli meg, hogy hason csússz előtte! Felejtsd el és keress egy normális srácot! Majd ha akar tőled valamit ez a srác, felkeres!
2009. ápr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. Épp most írt,hogy próbáljuk meg újra de szerintem csak szórakozik velem.
2009. ápr. 19. 08:39
 3/6 anonim ***** válasza:
csak szórakozik tényleg. nem érdemes ilyenekkel összeszürni a levet mégegyszer... nem méltó hozzád ;)
2009. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehogy válaszolj neki!
2009. ápr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy csak "melegen" tart. Magyarul hazudozik, mondja a szépet, hogy fenntartsa az érdeklődésedet, de majd csak akkor tesz is valóban valamit, ha kedve lesz hozzá.


Szavakkal könnyű hazudni, tettekkel nehezebb. A tetteknek higgy, ne a szavaknak.

Elhiszem, hogy ez nehéz a nőknek, mert nekik fontosak a szavak is. Bár nekem is, pedig férfi vagyok :)


26/F

2009. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezt eljátszották velem is, míg végül kiderült, hogy végig szivatott! Én pedig futottam utánna! :'( Azóta is bánom!
2009. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!