Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal 1 éve és 3 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 1 éve és 3 hete vagyunk együtt, és szünetet kért (hétfőig). Besokallt abból, hogy folyton félek hogy elveszítem, és ezt a félelmet ő is érzi. De miért kell neki szünet?

Figyelt kérdés
Nem szívbajos, tehát ha szakítani akarna, már rég megmondta volna. Tehát nem ezzel a szünettel húzza a dolgot. De akkor miért kell? Lesz ennek még folytatása?
2011. febr. 24. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Lesz,ha nem kergeted az őrületbe.Tele van a f@rka veled,egyébként teljesen jogosan.Kicsit vegyél vissza,sőt akár egy időre abba is hagyhatnád az elveszítelek-es dumát,akkor minden rendbe lesz.21/F
2011. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hagyd fel a félelmet, mert amint írtad ha akarna akk szakítana, ha szakít akk azárt mert ezzel a félelemmel atz tudatod vele h nem bízol benne
2011. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Norb66 ***** válasza:
Nem akar szakítani, csupán már elege van abból hogy mindig azt mondod neki hogy félsz attól hogy elveszíted. Tudja ezt ő nagyon jól, sőt ő is így van vele. Mi szólnál hozzá ha ő is mindig ezzel "piszkálna"? Nem kellemes szembesülni azzal se bármikor elveszítheted. Ez olyan mintha a világ végét rikácsolnád. Nyugodj meg, együtt fogtok maradni. Főleg ha ezt abbahagyod :) Inkább szeresd. Sőt, ha nem mondod neki egy jódarabig, akkor látni fogja hogy hajlandó vagy érte változni, és ez jól fog esni neki.
2011. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Czitrom válasza:
Szerintem csak szeretné, ha picit észhez térnél...Lehet, hogy ezzel szeretné azt éreztetni, hogy ebből már elege van...Veled van, ha nem szeretne, nem lenne veled, ennyi. Tessék felhagyni a félelemmel, és élvezd ki, hogy veled van. Ha végzett a szünet dologgal, lepd meg vmi szexis fehérneművel ( mármint nőivel magadon )a többi meg majd jön :P
2011. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2011. febr. 26. 12:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Na,mi a helyzet felétek?

Szünet van még a kapcsolatotokban?


Én már 2 hete nem kommunikáltam semmilyen módon a barátommal,akivel 2 év és 3 hónapja vagyunk együtt.

Ő szünetet kért,de azt sem mondta meg,hogy meddig :-S


Szintén arra hivatkozva,hogy besokallt.


Csodálatos.Hívni nem merem,de már nagyon hiányzik az,hogy tudjak róla valamit!

2011. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nálunk minden rendben. :) Kicsit döcögős volt a "békülős" hétfő, mert kérdeztem tőle, hogy mit szeretne, és azt mondta, hogy nem tudja... de azóta talán még jobb, mint volt. :) Tegnap volt 13 hónaposak! :)
2011. márc. 8. 18:41
 8/8 A kérdező kommentje:
*voltunk
2011. márc. 8. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!