Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így most minden nagyon jó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így most minden nagyon jó, hogy csináljam hogy maradjon is így?

Figyelt kérdés
Tegnap hirtelen minden rendbe jött, gondolom mert akkora szeretet adás jött rám, miután a szerelmem nem veszekedett velem, hanem normálisan beszéltünk végig. És tegnap elött volt a rossz nap...de túl vagyunk rajta. Viszont féltékeny voltam, és nagyon az tudok lenni, olyankor még azt sem tudom mit mondok, pl megbántom akaratlanul őt, de nem olyan rossz szavakkal. Na és most egyáltalán nincs baj, szerelmes vagyok egy éve, de nagyon és hiányzik nekem most is. Remélem nem fogunk már annyiszor veszekedni, még rámegy a kapcsolatunkra és azt se én, se ő nem akarjuk. Hogy tartsam meg ezt az állapotot? Nem vagyok most féltékeny és ezt is meg akarom tartani. Hogy lehet? Kéne egy jó nagy féltékenységi szünet, mert az nagyon rossz. Vele akarom leélni az életem, tényleg ő a nagy Ő nekem. Mindent megbeszélek vele, mindent tud rólam és szeret:) Nincs nála jobb.
2011. aug. 30. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy én vagyok a hülye,de nem értem hogy most mi a problémád ?
2011. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, hogy hogy ne legyek féltékeny megint? bízom benne, nagyon is, csak néha az leszek és nem akarok.
2011. aug. 30. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet egy szakember jobban ki tudná ezt hámozni.. akár szülőktől átvett viselkedésminta is lehet az oka
2011. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!