Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ciki ha sírok egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ha sírok egy lány után? 15/F

Figyelt kérdés
Tegnap szakítottunk de már egy hete éreztem, hogy nincs minden rendben és már akkor is sírtam éjjelente :'( ... most is nappal próbálok erős maradni (nagyon nehéz) és este mikor nem lát senki kisírom magam :'( nagyon hiányzik... haverjaim elmentek koleszba senkire se tudok támaszkodni :( mit tegyek? próbáljak erős maradni és este kisírom magam vagy tudok valamit tenni ellene? már unom, hogy minden este sírnom kell.. ha nem bírok erős maradni nem lenne ciki ha közösségbe sírok egy lány után?
2011. aug. 31. 08:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
ha én volnék az a lány és ha ezt megtudnám, akkor nagyon jól esne :)
2011. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
:$ tud róla de különösebben nem hozzá lázba :( már csak barátnak tud elképzelni :/
2011. aug. 31. 17:41
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia! Nem ciki,de azért ne tudják meg az új suliban..(a te érdekedben)

Sajnos nem tudom mit tehetnél ellene :( idővel biztosan jobb lesz.

15/L

2011. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 napietus ***** válasza:
nem tudom, honnan tudta meg, de ha lett volna még nála egy mikroszkopikus esélyed, azt akkor veszítetted el.
2011. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
80%

Nem ciki, elmúlik majd magától, addig tudom ajánlani, hogy foglald le magad tanulással, kerti munkával, játékkal vagy akármivel ami közben képtelen vagy a lányra gondolni! Pár év múlva meg eszedbe se jusson sírni ilyenek miatt, mert felesleges, csak kinevetteted magad ebben a nagyon "figyelmes, megértő" világban! Növessz heréket és légy férfi: jó hogy nem hatja meg hogy sírsz utána, genetikailag olyanokhoz vonzódnak akik odavágnak ha veszélyhelyzet adódik, aki megvédi őket, akiben támaszt látnak! Ha sírsz max az anyai ösztön támad fel bennük, amit gondolom nem célod elérni! Szedd össze magad és légy FÉRFI!!!

22/F

2011. aug. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!