Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szakítottatok? (kor/nem)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakítottatok? (kor/nem)

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 18:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

1.5 év után azért szakítottam vele mert elhanyagolt, soha nem volt rám ideje. Egy városban éltünk, gyalog 40 percre lakott tőlem, és hetente egyszer találkoztunk 4-5 órát. Megbeszéltük, hogy lejön hozzám pl. délután kettőre, aztán én hívtam telefonom 5-kor, hogy mégis hol jár? Nagy lihegve azt mondta, hogy már úton van... Mondom ez nagyszerű! Ezt minden alkalommal eljátszotta velem...


Ezenkívül nagyon sokszor cikis helyzetbe kerültem miatta, udvariatlan volt, eljött hozzánk és nem köszönt pl a szüleimnek. Mondta nekem, hogy gyorsan menjünk fel az emeletre, hogy ne kelljen köszönnie. Távozásnál szintén nem köszönt soha...


A szex se működött köztünk igazán. Ő folyton fáradt volt és amikor együtt voltunk, abban a heti pár órában, akkor is inkább aludt!


Sokszor megbántott a viselkedésével, és nem egyszer kaptam hazugságon, végül szakítottam vele. Sokáig könyörgött (6 hónapig), hogy béküljünk ki, ő majd megváltozik, aztán erre csak azt mondtam neki, hogy hónapokon keresztül ígérted, hogy változol mégse történt semmi. Nagyon sok húzása volt, így a végére kiábrándultam belőle teljes mértékben.


Nem bántam meg, hogy szakítottam vele mert 3 éve boldogan élek az új párommal, akivel minden tökéletes és az apróbb nehézségeken is simán át tudunk lendülni. :)


A volt barátomnak viszont azóta se volt egyetlen kapcsolata sem, talán nem véletlen...


22/L

2011. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Jav: telefonon, bocsi. :)


22/L

2011. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
nem voltam belé szerelmes és nem tudtam elfogadni a hibáit kor/nem
2011. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
mert egy elviselhetetlen, egoista, felsőbbrendűségtudatos hisztérika volt
2011. aug. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy elkényeztetett és beképzelt önző valaki volt, aki csak a saját érdekeit tartotta szem előtt. A saját hibáit sosem látta be, csak rám mutogatott. Ezeket nagyon sokáig képes voltam lenyelni, de azt már nem amikor megtudtam, hogy a hátam mögött találkozgat a volt barátjával és folyamatosan hazudozik nekem a családtagjaival egyetemben, akik eljátszották mennyire bírnak miközben a hátam mögött gyűlöltek úgy, hogy nem adtam rá okot. Erre a rendkívül értékes társaságra 4 évet pazaroltam el az életemből... 21/F
2011. aug. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 B.angel ***** válasza:
100%

Hát... megcsalt. Ez volt 17 évesen.

Aztán a következő barátomról nem egyszer kiderült, hogy hazudozott, átvert, szakítottam vele többször, de köcsörgött, visszafogadtam, mert bíztam benne, hogy megváltozik, de nem tette. A végére már teljesen meggyűlöltem és nem tudtam hozzá kedvesen szólni se. Végül kidobtam. 19/L

2011. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítottam vele, és azért mert egy idióta p.cs volt.


Először semmi gond nem volt az 1-2 hónapban. Aztán utána már egyre többet veszekedtünk, erőszakoskodott, lekurv.zott, kezet emelt rám, állandóan féltékenykedett, pl.:ha az egyik fiú haverommal beszéltem, egyből kérdezte, hogy ki volt az, mit akart, miért, hülye bu.i ne akarjon tőlem semmit... de ő közben meg nézte a csajokat az utcán, de én ott mentem mellette, aztán volt, hogy utánuk is fordult, és akkor mondja, hogy "hűséget fogadtam nem vakságot" de, ha én már köszöntöttem egy haveromnak, már mondta is, hogy nem bírok a pics.mmal, meg ilyeneket.


Nem volt kedvem vele reggel szeretkezni, és akkor mondta, hogy el se tudom hinni hány lány lenne a helyemben, szóval ilyesmi megnyilvánulásai voltak.


De amikor meg megmondtam neki, hogy vége elkezdett bőgni, hogy miért, amikor ő nem csinált semmit. Szakításunk után egyből leste, hogy kit lehet megdugni, most megint elkezdett könyörögni. Hát a maci fülét fogom visszafogadni, úgyse lesz már olyan, mint az első 2 hónapban, meg egyáltalán nem is hiányzik, maradjon csak szépen magának.


18/l

2011. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 B.angel ***** válasza:
100%

Utolsó, mintha csak az én történetemet olvastam volna.

Ugyanezeket csinálta velem is. Leb*zizta a barátaim (legtöbb barátom fiú, mert a lányokkal nem jövök ki jól) és ha át akartam menni hozzájuk egyből, biztos megcsalsz, lesz valami, tuti... Meg, amikor elmentem egyedül bulizni, azt hallgattam napokig, hogy mit csináltál, kivel táncoltál, tuti megcsaltál, miért ölelgetted a barátaidat a képen, stb. Aztán elég erőszakos is volt.

Persze ő utánafordulhatott a csajoknak és, ha rászóltam, ő nem csinált semmit, nem is nézett rá. Hát, hülyének nézett a drága, csak sajnos engem nem lehet, mert nem vagyok az!

És még ő könyörgött nekem... Örülök, hogy megszabadultam tőle!

2011. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én úgy néz ki szakitani fogok a barátommal az alábbi okok miatt :

-sose hív fel :kifogások : munkája, nemtudja mért nem hívott, nem szereti a telefonokat

-Nem jött el a ballagásomra :kifogások : munkája , már több hónappal előtte szóltam már akkor mondta hogy nem biztos (12órázik)

-volt hogy utolsó pillanatban lemondta a talinkat a:kifogás : fáradt és sms-t küldött aztán feljött fbre .

-Sokszor van hogy írok neki és nem figyel rám , bezzeg oldalakat olvasgatni tud,ö dolgai fontosak kifogás :fáradtság


-Egy szál virágot nem kaptam még tőle..

-volt hogy mondta hogy nem ülhetnék én oda az kényelmesebb (na ezen kiakadtam..)

-Kértem mutassa meg a helyet ahol lakik , fáradtságra hivatkozva nem mutatta pedig 3x is voltam nála

-Mindig mondja h szeret (mióta 1hete lecsesztem meg mondtam neki h nem akarom ezt azóta nem ) de nem mutatja

-Élöben alig beszél velem , oké h visszahúzódó de akkor is

Szóval sztem nem szeret és nem kéne vele legyek..

2014. jún. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!