Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem tudok megbízni a barátnőmben. 8 hónapja vagyunk együtt, ő ma költözött vissza a kollégiumába, ami koedukált. a kapcsolatunk elején, voltak arra utaló jelek, hogy megcsal. de végülis kiderült hogy nem csalt meg, hanem csak vacilált köztem és egy osztálytársa között. de végül engem választott. ezt nemrég tudatták velem, kb 1 hónapja. most visszament koleszba és egyszerűen nem tudok másra gondolni, mint hogy most mit csinál, vajon megcsal-e..nagyon szeretem..és ő is szeret..de ez akkor is fájt..mit tegyek? 19\F
2011. aug. 31. 21:31
 1/1 Darkavid ***** válasza:
Mit mondott miért ment vissza?
2011. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!