Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mondjam el a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mondjam el a barátnőmnek, vagy ne mondjak semmit, hisz úgyse történt semmi komoly?

Figyelt kérdés

elmentünk a hétvégén a discóba a barátnőm nélkül. Ő el van utazva, 2 nap múlva jön haza. A barátnőm osztálytársa elkezdett nyomulni rám (ölelgetett, fogta a kezem, meg ilyenek). Egy idő után megmondtam, hogy én már foglalt vagyok. Ezek után lekopott...szal nem történt semmi különös az ölelgetésen kívül. Másnap mégis mindenki azzal jött, hogy felszedtem a csajt (pedig Ő szedett fel engem), mikor megláttuk az úton mutatták, hogy néhol megy a tegnap esti barátnőm.

Nem tudom mondjam el a barátnőmnek. Ha elkezdek magyarázkodni akkor tuti hibásnak fogok kinézni, viszont ha mástól tudja meg akkor még nagyobb a baj.


2009. aug. 17. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mond el neki de csak az igazat! sokkal jobb minthogy hülye pletykákat haljon, aztán meg magyarázkodhatsz...
2009. aug. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
HA lekopott akkor nem szedett fel...össze vissza beszélsz
2009. aug. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de a többiek mondják ezt...én nem tehetek róla ha ezt pletykálják.
2009. aug. 17. 01:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ma egy veréb, mint egy túzok...

Szerintem mondd el neki hogy a csaj rászállt, te engedtél neki (mármint ölelés, kézfogás) aztán elküldted melegebb éghajlatra. Fő az öszinteség. :)

2009. aug. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

"el van utazva"

Jéééézusom...

Amúgy ha mindenki erről beszél, akkor tuti, hogy ki fog derülni, és akkor már inkább tőled tudja meg, mint másoktól.

19/L

2009. aug. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Egyetértek az előttem szólókkal, inkább mondd el neki te, mert ha nem tőled, mástól úgyis megtudja.

A felelősséghárításról pedig 'szokj le', mert elég gáz. "Ő szedett fel engem", "hibásnak fogok kinézni" - ezt gondolom úgy értetted, hogy te az égvilágon nem tehetsz semmiről. TE hagytad, hogy megfogja a kezed és ölelgessen, ezt pedig vállald fel. Nem egy idő után kellett volna leállítani, hanem rögtön, ahogy elkezdett ilyeneket csinálni.

2009. aug. 17. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

elmondtam neki.Jólesett neki, hogy leráztam. Azt mondta, hogy sok fiú simán belement volna mindenbe s elfelejtette volna, hogy van barátnője.

Amúgy kösz az utolsónak, az esett a legrosszabbul de az volt a leghasznosabb válasz.

2009. aug. 17. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!