Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon jól tettem ha megmondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jól tettem ha megmondtam a volt barátnőmnek, hogy ha nem akar tőlem semmit akkor ne írogasson?

Figyelt kérdés

Mostanság megint írogat messzen a volt bnőm. Állandóan puszikat küld, ölelőjeleket. Ha más lánnyal vok akko már érdeklődik. Amugy minden nap órákat beszélünk.

Mondtam neki h így nem mehet tovább. Nekem még tetszik, és gondoltam h Ő is érez még vmit. Szóltam neki ha nem akar semmit akkor inkább ne cseteljünk annyit. Így nem tom kiverni a fejemből.

Gondoltam h ez a legjobb megoldás...de most vmiért szarul érzem magam. Sztem azért mert eddig legalább a remény megvolt.

Lehetséges olyan h nem érez semmit, mégis állandóan írogat?


2009. ápr. 29. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hmm..

háát,sztem nem talált nálad jobb pasit(eddig),és mivel egyedül van,úgy van vele,h megpróbál téged visszaszerezni..

azt nem értem,h ha te is szeretnéd,és ő is irogat,akkor miért nem kap a lehetőségen,és jöttök össze,de sztem jól tetted,h megmondtad neki,h most vagy akar tőled vmit és összejöttök v vmi ilyesmi komoly,vagy hagyjon békén téged élni,és keresel olyat,aki nem szórakozásból irogat neked,hanem komoly kapcsolatot szeretne veled..

szval sztem ne legyen lelkiismeretfurdalásod,mert ha szeret,fut utánad,ha nem,és csak unatkozott,akkor meg békén hagy..

2009. ápr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mna ezt nem értem én se...ha írogat gondoltam h akar vmit, de most nem úgy néz ki.
2009. ápr. 29. 20:28
 3/3 A kérdező kommentje:
azt mondja h velem jobban egyezik velem mint bárki mással, s azért írogat. Ezt nem értem h aki nem érez semmit irántam ír ilyet?
2009. ápr. 29. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!