Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nos, ez elég furcsa, nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, ez elég furcsa, nem? Hogyan kellene feldolgoznom? Belepusztuljak, és beszéljem be magamnak, hogy fontosabb az ész, mint a szív útja?

Figyelt kérdés
A barátom, akivel 16 évesek vagyunk, szakított velem már 10 hónapja. Tudom, hogy ez nagy időnek tűnik, de azóta nem történt se vele,se velem semmi. Azóta viszont nem volt olyan pillanat, hogy ne gondolnék rá. Tudom, hogy ez beteges, de akárhogy próbáltam, nem tudtam elfelejteni, belenyugodni, több súlyos egészségügyi problémám is volt azóta. Nem tudtam, hogy lehet ennyire szeretni valakit. Kiszeretni nem tudok belőle, akárhogy próbálom, ég bennem a vágy. Próbáltam másra átruházni, de ezzel is csak magamat csaptam be. Neki nincs barátnője, és próbáltam már visszaszerezni, nem akarja újrakezdeni, mert bár tetszek neki és tisztel, mint barátot, nem szerelmes. Valami elmúlt benne, de nagyon hirtelen. Nem tudjuk, mi volt a baj, ő sem értette. Eleve nehéz volt a kapcsolat, és szeretném megváltoztatni ezt. Én még mindig vágyom rá, próbálom lekötni magam, de nagyon gyakran látom. Mit tegyek? Ha esetleg a barátja lennék, volna esély rá, hogy újra belém szeressen?
2011. szept. 1. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
te vagy az Lajos?
2011. szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami nem megy azt nem érdemes erőltetni.Fogadd el a helyzetet és lépj tovább.
2011. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ani87 ***** válasza:
tereld el a gondolatod, kösd le magad sokminden mässal,elj, nem tudod visszaszerezni, ezt äteltem 2 evig, a 3dik evbe most uj pärom van, nagyon szeretem es boldog vagyok!
2011. szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az babám :O

Ezt nem hiszem el...én is szeretlek...de hidd el, nekem nagyon sok más bajom van, és nem akarom, hogy téged is tönkre tegyelek ezzel:(

Így könnyebb róla beszélni, értsd meg, de én ilyen vagyok, sajnálom....

2011. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kicsi Padavan! :) Én is egy ahsonló helyzetben voltam a barátnőmel csak a mi kapcsolatunkban ő szakitott velem. 2010. julius 28adikán és 2011 augusztus 09edikén még mindig éreztem hogy ő kell nekem. De közben is nagyon hiányzott és mindent megtettem érte hogy ujra együtt legyünk sokáig nem volt barátnőm de utána ujra elkezdem csajozgatni és bár nem volt az igazi és még akor is nagyon sokat gondoltam rá jobb lett egy kicsivel kerestem magamnak egy sportott hogy minnél kevesebb időm legyen rá gondolni reggel mentem suliba aztán randiztam egy csajszival és utána mentem edzenii este mikor hazaértem dög fáradt voltam és nem tudtam ugy rá gondolni. Persze mikor láttam nekem is rossz volt főleg ha más pasival láttam de rájöttem arra hogy ez a megszokás miatt van és porbáltam bemagyarázni magamnak hogy nem szeretem és nagyon jól be birtam csappni magam. El is mult az érzés ugy ahogy napról napra hétről hétre jobb lett. Már ha láttom akor sem fáj köszönök neki és tovább megyek. Szóval azt kell tenned hogy keres magadnak egy normális pasit aki letudja kötni a figyelmed és találj magadnak egy hobbit ( tánc, aerobik stb... ) és probáld elhinni hogy már nem szereted és nincs rá szügséged. Ja és ne aggodj semmin a VÉGÉN VAGY ELFELEJTED VAGY KIBÉKÜLTÖK! ez a két lehetséges dolog fog történni.
2011. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16 évesen nekem is volt egy szerelmem, akinek az elvesztésébe bele akartam pusztulni, de aztán jött egy még nagyobb, meg aztán egy annál is nagyobb szerelem és azokba is mind bele akartam pusztulni. A jó hír az, hogy nem fogsz belepusztulni és egyszer meg fogod találni az igazit. A pasidat meg úgy tudod elfelejteni, hogy belátod, hogy ha nem érzi már ugyanazt, akkor nem érzi és kész. Ezt nem lehet visszahozni. Ennyi idős korban a szerelem még nem az az igazi, érett szerelem, jön megy mint a villamos. A kis fickót pedig ne keresd, próbáld vele csökkenteni a találkozásokat, hagyd békén, ne forogj rajta, fogadd el, hogy kész, vége. Aki igazán szeret, annak sose múlik el a kötődése. Minden jót.
2011. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!