Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy helyes, izmos, gazdag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy helyes, izmos, gazdag, népszerű fiú beleszerethet egy csúnyácska, esetlen, kövér lányba?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 19:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2009. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
63%
hát nemhiszem. :S bocs a száraz fogalmazásért, de ezen nincs mit szépíteni.
2009. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
58%
jajj ez a tipikus duma... izmos, gazdag, népszerű... egyet elárulok minden ilyen pasi bunkó ne rájuk pazarold az idődet mert csak kihasználnak hazudnak és stb.. szal nem mindig ők a nyerők !magadat meg ne becsüld le! bizti nem drámai a helyzet.. mellesleg ellehet terelni a figyelmet a humorral... :) ;) esetlen.. meg hát röhögsz egyet tovább mész.. én még a saját lábaimba is eltudok esni.. mindenki röhög akkor én mért ne ?:D vicc az egész sztem :D meg nem savanyodsz be gondolkozz pozitívan ... ahogy szokás mondani :D
2009. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
56%
Édes dundi Valentína (nem néztem ezt a szappanoperát de ez jutott eszembe)
2009. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
73%
Lehet! Bár nem túl valószínű. Lehet hogy amúgy nagyon kedves, közlékeny, aranyos, barátságos fiúcska így megtörténhet. De nem sok ilyen van.:S
2009. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
58%
nem.sorry de ez így nem jöhetne nektek össze:S mer te másvagy ugye gazdag sporotos stb. / és csak az én barátaimból indulok kii szerintem még cikiznének is értee
2009. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
72%

bizony hogy beleszerethet mert az elet kiszamithatatlan....nekem kozvetlen a szemem elott jatszodott le egy ilyen tortenet..a legjobb baratnomrol van szo...es nemcsakhogy beleszeretett a csunyacska lanyba a pasi hanem ugy megvaltoztatta marmint kulsoleg..nagyon jo hatassal voltes van ra..mintha kicsereltek volna lanyt kulsoleg, viszont belsoleg nem valtozott...ezt hivjak ugy hogy valaki meglatta a csunyaban a szepet is...meg ha ritkan is de vannak mesebe illo tortenetek, egymasratalalasok...

monkey

2009. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem!Ezek eleve a cicababákra mennek,a cicababák meg rájuk és a pénzükre!
2009. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
85%
Belédszerethet, persze, hiszen az érzelmeket nem tudjuk befolyásolni, de az már nem biztos, hogy nyíltan fel is fog vállalni téged. Tapasztalat, sajnos..
2009. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%

Nem...

Csak a filmekben :)

BOcsi de ebben van valami: a külső ami megfog és a belső ami megtart :)

2009. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!