Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Előfordult már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előfordult már veletek, hogy úgy feldühített a párotok, hogy legszívesebben megütöttétek volna?

Figyelt kérdés
Esetleg meg is ütöttétek? Ha igen, ököllel vagy tenyérrel?
2011. júl. 29. 11:57
1 2 3 4
 1/32 napietus ***** válasza:
100%
szerencsére nem :) férjem egyáltalán nem dühít fel, régebbi kapcsolataimban volt, hogy zavartak dolgok, de vagy megbeszéltük, vagy ha ez nem ment, dobtam. szerencsére nem vagyok egy indulatos ember.
2011. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
29%
engem ha felbosszant megütöm és kész, és cseppet sincs lelkiismeret furdalásom, de soha nem ütött vissza, még csak az kelett volna, amúgy tenyérrel ütötteem mindig meg, nem vagyok én olyan vadállat xD
2011. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
38%

Tenyérrel. De mi ilyen bunyósok vagyunk, ő edző ilyesmit oktat, és ha érvelésképp fojtogat akkor az ő általa tanított technikával tudok kiszabadulni. Amibe általában a nemesebbik szerve fáj. XD

Mondjuk mi nem szoktunk összeveszni, csak max nem értünk egyet, és szeretünk bunyózni. :D

20L

2011. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
35%

exemmel egyszer annyira veszekedtünk, h meg akartam fojtani...plusz ütöttem, martam is, ahol tudtam... másnapra látszottak a nyakán az ujjam nyomai... olyan vadállatot még soha senki nem hozott ki belőlem, mint ő...


22/L

2011. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

pff. sztem egy kapcsolatban ez nem megengedett. egyáltalán nem. még ha mérges is vagy rá akk sem. én azt is elítélem ha egy gyereket pofoznak meg. engem például sosem ütöttek meg a szüleim, és a páromat sem fogom (ha lesz gyerekem akk őt sem..).

persze az egy más tészta ha ilyen "viccelődős bunyózás":d

2011. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

11.59


Ilyen könnyen eljár a kezed? Remélem nem az arcát ütöd meg.

2011. júl. 29. 12:09
 7/32 anonim ***** válasza:
43%
Volt rá példa, szégyelltem is magam piszkosul utána:(
2011. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
nekem volt egy gimis osztálytársam, akinek az agyára ment az emancipáció, folyton ütötte a fiúkat, mert hogy visszaütni úgysem fogunk, mert milyen dolog az, hogy egy fiú megüt egy lányt... na őt jól meg kellett volna verni
2011. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 B.angel ***** válasza:
100%

Hát egyszer ütöttem meg, amikor kicsit erősebben megfogta az arcomat és rángatni kezdett. Na akkor nekem is eljárt a kezem. Utána el is gondolkodott a dolgon.

Amúgy meg mindig harcolunk, de azt csak viccből :D

2011. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:

Csak 1x ütöttem meg a páromat ököllel - nyugodjék békében... Szerintem jogos volt, mert a drága nem szólt, hogy elutazik zabot hegyezni Kukutyinba... De már túltettem magam rajta:)

44/l

2011. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!