Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy újra bízzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy újra bízzon bennem és szeressen úgy, mint régen?

Figyelt kérdés
A barátommal nagyon boldogok vagyunk már fél éve... de én csináltam egy jó nagy hulyeséget amivel elriaasztottam magamtól olyannyira hogy már nem szeret úgy mint régen és szunetet akar!! Mit tegyek hogy nelegyen szunet, de inkább beszéljuk át alaposan a helyzetet?? Voltatok már hasonló helyzetbe?? Ha valaki tud, légyszi segítsen!
2009. ápr. 19. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt lehet tudni, hogy mi volt az a nagy baki?

Úgy egyszerűbb lenne.

2009. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nah...nehéz errol most írni meg stb...még friss a seb :( hát mivel sok az itthoni problémám ami a családi életemet illeti és neki is, már nagyon sok fájdalmat átéltem és megakartam halni! :( és már annyira megbántam mert tudom h nemakartam és nemgondoltam komolyan!!! csak pillanatnyi elmezavar volt!!! annyira sajnalom!!! mit tegyek?? tudom hogy hibáztam!!!!
2009. ápr. 19. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg megadni neki, amit szeretne, ne fogd rövid pórázra, azt senki sem szereti.

Értsd meg, hogy mit érezhet ő.

Oké, hogy megbántad, és ezt valószínűleg tudja is, és te is így vagy, hogy nagyon megbántad.

Az nem igaz, hogy nem szeret téged annyira, mert ettől nem múlik el.

És én a kompromisszumot ajánlom.

Beszélgessetek, és ha még mindig szünetet akar, akkor fogadd el. Hidd el, a legjobb most, hogyha rá hagyod a döntést.

De mindkét félről kellene egy kis megértés, kompromisszum.

Hozd fel az érveidet, és az ellenérveidet is! De ha valamit kimond nagyon hevesen ne tiltakozz ellene, ugysem tehetsz semmit sem, maximum még jobban elriasztod.

Vagy kérd meg, mielőtt döntene, előtte gondolja át, mi hogyan merre, és csak azután mondja el neked.

Ez nem lesz jo, de legalább nem hirtelen felindultsűgban fog dönteni.

2009. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez az egesz dolog 3 napja tortent :( eljott tegnap es mikor valtunk el megbeszeltuk h ma ismet eljon megbeszelni a dolgokat...csakhogy en vartam de o sehol sem volt, igyhat haza jottem es felhivtam miert nem jott...azt mondta dolga volt, rakerdeztem kivancsisagbol hogy milyen es azt mondta h az mind1...hat mondtam hogy jol van megesik h kozbe jon valami...aztan rakerdezett h gondolkodtam-e a dolgokon azota...mondtam h igen es h nagyon megbantam!!! azt mondta h szunetet akar masfel honapig!!! :(:(:( de en azt nem birnam ki!!! lehet ra valamilyen mod h a szunet nelegyen? annyi kozos tervunk volt az elkovetkezendo hetekre :( ...
2009. ápr. 19. 23:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én tesómék szoktak néha szünetet tartani.Azaz csak kijelentik h 2 hét szünet,aztán eltelik 1-2-3 nap és nem bírják egymás nélkül mindkettő rá jön hogy nagyon szeretik egymást.csak épp ezt kell letisztázni.Nem hiszem,hogy olyan nagy bakit csináltál volna ami nem megbocsájtható.
2009. ápr. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!