Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál olyan fiúval aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan fiúval aki szakmunkás?

Figyelt kérdés
pl szobafestő vagy kőműves szakmája van
2011. szept. 2. 21:14
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2011. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Szakmunkásokat becsülik meg a legjobban külföldön és kib@szott sokat keresnek:) nem akarok példálózni.
2011. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
64%
Persze, miért ne? Vagy ez neked ciki? Nem lehet mindenki diplomás, valakiknek dolgozni is kell!
2011. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 kriszti78dk ***** válasza:
48%
Nem.A szakmája nem lenne gond,de 90%-uk alkoholista.
2011. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Nem azzal van a baj, hogy szakmunkás, mert egyébként becsülöm a fizikai munkát végző embereket, pl. a szüleimet.

Az a baj ezzel inkább, hogy mivel jómagam egyetemre járok, valószínűleg zavarna pár dolog. Például (de ez csak eddigi tapasztalat) nem tudnak helyesen írni, szépen beszélni, ami engem személy szerint idegesít. Magyarán nem elég intellektuálisak. Nem is lenne annyi közös téma. Persze kitudja még mit hoz a sors, lehet, hogy szerelmes leszek egy ilyen fiúba, és akkor nem fog mindez érdekelni :)

20/L

2011. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Perrrszee, csodálom is őket, hogy hogyan tunak 40 fokba reggeltől estig a napon dolgozni..
2011. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
89%

egyetemre is rengeteg suttyó jár akik sz*rt se érnek.

aki lenéz valakit mert nem diplomás hanem szakmája van az nc....

2011. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
21:25-ös vagyok. 21:41-nek. Én is szakmunkás vagyok, nekem inkább az okos, egyetemet végzett lányok jönnek be, mint a szakmunkás lányok. Mert amit itt az iskolában látok az udorító:D Mi iskolánkba a lányok mind azért járnak mert hülyék, jó ha egy évet kihúznak, ha nem rúgják őket ki az már csoda:D Én nem tudnék egy ilyennel élni:D Tudom magamról hogy nem vagyok egy észlény, ezért valami okos lányt szeretnék majd mellém:D
2011. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
21:33 - Nem kötözködni akarok, de a diplomások is dolgoznak eleget. Szerintem.
2011. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha normális, és azért lett szakmunkás, mert tényleg ezt a foglalkozást szeretné űzni, akkor igen. Ha viszont csak azért szakmunkás, mert sehová máshová nem volt jó annyira gyenge, akkor köszönöm nem.
2011. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!