Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál olyan fiúval aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan fiúval aki szakmunkás?

Figyelt kérdés
pl szobafestő vagy kőműves szakmája van
2011. szept. 2. 21:14
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Én járnék, ez egyáltalán nem zavarna.
2011. szept. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Ha r,banc,k,rva vagy akkor ne járj szakmunkással, keress magadnak valami vén f@szt akinek kábrió kocsija van meg full luxus háza és legyél vele és d,gasd vele magadat!!!!!!!!!!!!!
2011. szept. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nem tudom miből vontad le azt a következtetést, hogyha én pl. nem járnék szakmunkással, akkor már ribi és kva vagyok...

Csak úgy elárulom, hogy én is inkább a műveltebb körökből választok magamnak párt, ami nem egyenlő a "kabriós vén fószerrel". Pusztán azért, mert nekem elvárás egy fiúval szemben, hogy okos és intelligens legyen. Gondolom azért akadtál ki ennyire, mert fáj neked, hogy fontos az ész, amiből lehet, hogy hiányt szenvedsz.

2011. szept. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Műszakiból is vannak szakmunkások és vannak diplomások is. Nem ugyanaz a munkakörük. A diplomás például gépészmérnök, akinek szakmája van az gépészlakatos.

Viszont egy műszakist szerintem nem nagyon lehet egy lapon említeni más szakmákkal. A műszakisoké minden elismerésem, félelmetes, amiket meg tudnak csinálni.

2011. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Gondolod hogy a szakmunkások hülyék? Nem kell általánosítani van normális szakmunkás is.


Attól hogy valakinek diplomája van még nem jelenti azt hogy okos, 2-es érettségivel felvételt lehet nyerni főiskolára, tudok rá példát is.

2011. szept. 3. 11:05
 36/40 anonim ***** válasza:

Felvételt épp nyerhet, de aki elvégez egy normális szakot, az nem hülye.

Akit felvesznek és hülye, az ki is hullik onnan 1 év után. Sosem végeznek annyian, mint ahányan elkezdték.

2011. szept. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Én járnék, de csak akkor ha normális lenne, akivel el lehet beszélgetni rendesen.
2011. szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan ismerősöm, aki szakmunkás és olyan szinten értelmes, hogy egy diplomást simán leköröz. Amiatt van, hogy sok könyvet olvas... attól, hogy valaki esetleg egyetemre járt és diplomás lett, nem feltétlen egyenlő azzal, hogy értelmes is. Végig seggelte a 4 évet és átbukdácsolt 2-ekkel.
2011. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
egyébként jobban járnék egy szakmunkással, mert legtöbbjük amelyik normálisabb, hihetetlenül férfias tud lenni és ez nekem jobban bejön, mint egy üzletember.
2011. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Az észt nem az egyetemen osztják. Úgymond elit diplomám van de amennyi suttyó elvégzi azt a sulit, el nem hinnéd. Csak kitartás kérdése az egész, meg vastag bőr legyen a képen. Az évfolyam 3/4-e lány volt. A jó pasik nem az egyetemre járnak, az tuti! Plusz, nekem bejön a piszkos munkaruha :)
2011. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!