Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Célzásként küldte a zenét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Célzásként küldte a zenét?

Figyelt kérdés
Az Ossian-Hűség című számot küldte, és még vagy kettőt, ami a szerelemről, vagy hasonlóról szól. Az egyik egy új dolog kezdetéről. Egyébként elég jóban vagyunk, és az ízlésünk is hasonló. Nem gondolom, hogy hú, most biztos halálosan szerelmes belém emiatt a pár szám miatt, csak érdekel, hogy ti célozgattok ilyenekkel? Ráadásul amelyik nap nagyon jót nevetünk, hülyéskedtünk miközben vártuk az ebédet elkezdte az 'életemben egy új fejezet kezdődik' szövegű dalt énekelni. Szerintetek? Ti célozgattok ilyenekkel? Csak érdekel, nincs semmi komoly szándékom.
2011. szept. 2. 23:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2011. szept. 2. 23:01
 2/9 anonim ***** válasza:
küldj te is szerelmes számot neki és várd ki a reakcioját! ha örül neki akkor könnyen lehet de ha hülyének néz akkor valoszínűleg csak bebeszélted magadnak
2011. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
életkorotok? 16?
2011. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez alapjába véve jó ötlet, de hogy küldjem el? Kérdezzem meg, hogy 'tetszik?' vagy úgy egymagában. Lehet ezzel meg kéne várni a következő beszélgetést, nem csak úgy önmagában hopp egy szám.
2011. szept. 2. 23:07
 5/9 A kérdező kommentje:
15 :)
2011. szept. 2. 23:07
 6/9 kicker ***** válasza:
Amilyen az érzelmi állapota az kihat a jelenlegi ízlésre is jelen esetben lehetséges hogy érez irántad valamit és könnyebben veszi ha így közölheti veled.Mondjuk azt hogy romantikusan próbálja kifejezni magát.De a kérdésre a válasz,nem soha nem küldözgettem a lánynak számokat mást adtam neki.
2011. szept. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Abban a számban vádlón sír a gitár. :-) Én is érzem, pedig örökkön hű vagyok.
2011. szept. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ezért haragudott meg egy picit amikor egy pár szám meghallgatását elhalasztottam másnapra, és végül akkor sem maradt időm rá, mert neki többet jelentett? Vagy csak mellőzve érezte magát... Kár, hogy túl hosszú ez az egész ahhoz, hogy ide leírjam. :)
2011. szept. 2. 23:20
 9/9 anonim ***** válasza:
egyébként én is ilyen vagyok, fiúként, sajnos, hogy gyakran azt hiszem, hogy azért azt a számot küldi, vagy jelöli be, vagy teszi fel, mert azzal próbál jelezni nekem...
2011. szept. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!