Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tettetek, mit tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettetek, mit tennétek, ha nagyon ritkán lenne szex a párotokkal, tapasztalatotok van ebben?

Figyelt kérdés
Nincs szó megcsalásról, kicsit depressziósak vagyunk mindketten, mert most nem olyan jó az anyagi helyzetünk és emiatt össze is szoktunk kapni, ami miatt persze nincs szex, de amikor nem veszekszünk és én közeledem a barátomhoz,akkor nem igazán érdeklődik a szex iránt, nincs kedve igazából semmihez. Sokat is van otthon, van mikor kedve sincs kimenni a házból. Mit lehet tenni, én már nem merek közeledni, mert félek az elutasítástól, de ő meg nem jön felém és emiatt feszült vagyok, el vagyok keseredve. Együtt élünk, én 28, ő 33.
2011. szept. 3. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

nálunk ez volt télen- szintén anyagi helyzet!

Amint rendeződött a pénzügy minden rendben lett. várni kell.

2011. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Problálj valami ujjat mutatni neki..
2011. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 DrBadru ***** válasza:
100%
előzőnek én mutatnék egy helyesírási szótárt ;)
2011. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!