Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom és vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom és vannak a barátnőim, akik nagyon féltékenyek a pasimra, mert elvileg többet vagyok vele, mint velük, pedig ez nem igy van! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
De a paim májusban megy el ezért egyre többet vagyunk egymással meg minden, de a barátnőimet ez zavarja nemtudom hogy mihez kezdjek v hogy mit csináljak de már nagyon elegem van. Nemtudom hogy mihez kezdjek de nemakarom se a barátnőimet se a barátomat elvesziteni! Mit tegyek?
2009. ápr. 20. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Aki ilyenért megharagszik, nem barát. Értesd meg velük, hogy már nem sokat lehetsz a barátoddal... ha megértik, akkor barátok, ha nem...akkor...
2009. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Én is azona véleményen vagyok, hogy egy barátnak muszáj megértenie, hogy a te életedben a barátod a legfontosabb és nem ők. Hisz a barátok jó esetben kitartanak melletted egy életen át, de az életed mégsem velük éled majd, hanem a pároddal, a barátoddal. Azaz egy személlyel. Értesd meg velük, hogy a barátság nem feltétlen azt jelenti, hogy minden nap órákat vagytok együtt és állandóan hívogatjátok egymást.


Egyébként mi lenne, ha több közös programot szerveznétek?

2009. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát próbáltuk volna de nemjött össze mert a bnőim nemcsipik a pasimat(sőt idáig eggyetse)úgyhogy nemtudom mit tegyek...
2009. ápr. 20. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Annyi a lényeg, hogy irigyek! Le vannak sz@rva! Már bocsi a megfogalmazásért. Hidd el, tapasztalatból beszélek! Nekem is voltak barátnőim, azt hittem örökre barátnők leszünk minden rendben lesz, erre lett egy barátom, ugye sokkal többet voltam vele, mint velük. Ők nem értették meg, sőt be is sértődtek, meg nem is kedvelték a barátomat ( na vajon, miért nem... ). Hidd el ez szín tiszta irigység, az ilyenek nem barátok! Mi már nem vagyunk barátok, de megmondom, hogy sokkal jobban jártam így!!

18/L

2009. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
... és figyeld meg, hogy legtöbben ugyanezt csinálják amikor lesz barátjuk, ami most nekik nem tetszik... Én tapasztaltam.
2009. ápr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a másik oldal vagyok, azaz a bnőm pasiját nem bírom, és talán egy kicsit többez is van vele, mint velünk... Próbálok hozzászokni, de nekem (személyiség miatt talán) kicsit nehezebb... Az a baj, hogy nem is veszi észre, ha megbánt, vagy már megint nem jön velem sehova... De ez van, Próbálok vele együtt élni :)
2009. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem írtad le az arányokat [nagyjából egy héten mennyit vagy a pasiddal, mennyit a barátokkal, hány közös programot mondasz le a srác miatt]... Ha még normális szinten van a dolog, próbálj meg leülni a barátokkal, és elmagyarázni nekik, hogy kevés időt tölthettek együtt májustól a barátoddal, így megpróbáltok minél többet együtt lenni, amíg lehet, de utána rájuk is fordítasz időt...

Viszont ha ténylegesen hanyagolod őket a barátod miatt [durva szinten], akkor ezen változtatnod kellene szerintem... Nem tudom, mennyi idős vagy, de nem tűnsz huszonakárhánynak, az is lehet, hogy nem leszel örökké együtt a barátoddal, utána pedig nézhetsz, ha egyedül maradsz. Mert ezek után a haverjaid úgy éreznék, hogy csak pótléknak kellenek.

2009. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!