Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy birtátok ki a szakitást?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy birtátok ki a szakitást? Mikor kezdtétek már elfelejteni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első párommal 18 évesen ismertem meg egy cseten. Nem volt egy jó pasi, de mivel magamat se tartottam szépnek beértem vele, elhitettem magammal, hogy szeretem. Majdnem 4 évig voltunk együtt, mikor elhagyott egy másik lányért. Akkor összeomlottam, azt hittem örökre egyedül maradtam, de rá 2 napra az öcsém és a barátnőm életemben először elvittek bulizni. Ott azonnal össze is jöttem a másik exemmel(akkor már nem számítottam csúnyának, kikupálódtam), amit később nagyon megbántam, sose lett szerelmes belém, átvert. Megismerkedtem egy csajjal, barátnők lettünk, minden hétvégén együtt buliztunk, pasiztunk, de nekem senki sem kellett. Míg jött a mostani párom és nagyon kitartó volt a visszautasításom ellenére is. Beleszerettem, 3 éve együtt élünk, úgy érzem benne már megbízhatok. :)
2011. szept. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért utasítgattad vissza először? :D (előző válaszolónak)
2011. szept. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első, ha nem voltál szerelmes belé, akkor nem értem, miért viselt meg...


Nekem 2 hónapja volt egy nagy szakításom, életem szerelme volt az illető, ő nemcsak egy illúzió volt nekem mint a korábbi szerelmek. Ezt onnan tudom, hogy amikor már kezdett lejjebb csengeni a nagy lángolás, utána is képes voltam őt mélyen és őszintén szeretni a hibáival együtt és vele akartam leélni az életemet. És ez érzés egyre csak mélyült az 5 év alatt. Ő viszont szép lassan elhidegült és ezt nagyon nehéz elfogadni. Rájöttem, hogy a korábbi szerelmeimnél csak siránkozás volt meg hiszti a részemről a "bánat", mikor vége lett, de ez most teljesen más. Már jobban vagyok, az első pár hét pokoli volt, úgy éreztem, semmi értelme most már semminek, itt vége van mindennek, mintha egy légüres térben lebegtem volna. De mostanában már kezdek megnyugodni és lassan elfogadni a történteket. Remélem, sikerül teljesen kiheverni, mert még most is szeretem.

2011. szept. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ma 11:05 részben mert nem volt az esetem, és féltem az újabb csalódástól is.
2011. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!