Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy problémában vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy problémában vagyok, mit tegyek lány ügyben?

Figyelt kérdés
15/f vagyok, az osztályomban tetszik egy lány, de nem tudom ő mit érez irányomban, semmi jelét nem látom, hogy bejönnék neki. Korombeli lányoktól kérdezem, hogy mit tegyek? Nagyon tetszik a lány. De nem merem megkérdezni mert félek, hogy kinevet, mert annyira még nem ismerem és félek a vissza utasítást. Köszönöm előre is a válaszokat (ha nincs értelmes válaszod ne írj)
2011. szept. 4. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Először csak barátkozz meg vele, arra többnyire nyitottak a csajok, aztán lehet neki csepegtetni szépen lassacskán a dolgokat.. (Esetleges kapcsolattal való kacérkodás, szexuális megjegyzések, stb..) aztán vagy kialakul valami, vagy nem..
2011. szept. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne támadd le rögtön, hogy "Juci, ugye szeretsz?!", inkább beszélgess vele más dolgokról, ismerkedjetek meg jobban, kerülj közelebb hozzá. Ha meg kinevet, akkor mivan. Bah, neki volt egy jó napja, te meg tudod kivel ne kezdjél, és szereztél egy rakás tapasztalatot. Sose szabad azon rágódni, hogy mi van ha kinevetnek, inkább éld meg úgy, hogy "Hejj, de humoros gyerek vagyok én!". :D


Bár nem vagyok lány, azért remélem segítettem. Sok sikert, én is ilyen korban kezdtem :)

2011. szept. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az nem számít semmit, hogy nem látszik, hogy bejönnél neki, egyszerűen csak annyit hogy még nem gondolkodott rajta hogy lehet köztetek valami.

Arra figyelj, ha barátkozol vele hogy ne húzd nagyon sokáig a barátkozást, mert ha túl későn akarod komolyabbra fordítani a dolgot, akkor azt fogja mondani, "hogy maradjunk csak barátok", meg nem akarom a barátságunkat elrontani ezzel stb.

Huu hány csajtól hallottam már ezt...

2011. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!