Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó taktika, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó taktika, ha nem írok több napig a barátnőmre, hogy kiderítsem hogyan reagál rá? A reakcióira lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
hát nemtudom tudod egy kapcoslat kétfőre szól ha azegyik hirtelen nem táplálja a kapcsolatot akkor nagyesélyel tönkre is mehet és mindez azért mert te nekedkisérletezni volt kedved szerintem ne tedd minden ember érző lény és nem érdemli meg a párodh oigy amiatt mert beléd mert szertni és járni veledezért te kisérletezzél vele...
2011. szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha csak időd engedi, beszélj vele valamennyit, mert biztos lesz olyan helyzet amikor majd valamilyen oknál fogva nem tudsz..
2011. szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom ezt csinálja!Van hogy öt napig nem jelentkezik,és b.aromi idegesítő!Múlthét szombaton találkoztam vele utoljára,azóta csak tegnap beszéltem vele,de sose vette fel ha hívtam meg fenn voltam msnen 12ig hogy hátha feljön.Csak az a baj hogy mostantól iskola van és max 10ig várom,utána meg nem mert fáradt vagyok én is,bár nem értem miért kell ezt csinálni.Én nagyon u.tálom hogy ezt csinálja.Néha jólesne ha felhívna vagy küldene egy sms-t vagy valami,hogy hiányzok,persze megértem h nem telefonálgathat annyit.1x összevesztünk ezen,mert rászóltam hogy foglalkozzon velem,erre azt mondta hogy keressek mást.Kicsit eléggé szarul esett hogy csak úgy képes lenne kirakni....és még neki áll feljebb....de nem vitatkozok rajta,ha akar velem beszélni akkor szól,aztán ennyi,amúgy meg nem veszekedünk meg minden jó amikor együtt vagyunk,csak ez a 4-5napra való eltűnés meg csend nem igazán tetszik,de ő ilyen típus szerintem,ugyhogy elfogadom,meg szeretem ettől függetlenül : ) de ha nem muszály nem cs.esszél ki a barátnőddel.........
2011. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"taktika" bakker, egy párkapcsolatban... A barátnőd kísérleti nyúl, vagy mi, hogy tesztelni kell?
2011. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
(15:41) Szerintem azért ne kísérletezzél neked jól esne ha a barátnőd lesz.arna egy hétig?Vagy kettőig?Szerintem kidobnád....
2011. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, mert nálam meg épp za van, hogy a barátnőm nem ír, hív pár napig...
2011. szept. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hátha te kibírnád, hogy ne keresd több napig, akkor inkább egyáltalán ne keresd, minek szórakozol? Örülj, hogy van egy normális barátnőd, bár nem tudom miért találtad ezt ki.
2011. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom a barátnődet. :(
2011. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat csak kíváncsi voltam. Akkor nem fogom ezt csinálni.
2011. szept. 4. 16:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Én max egyszer írnék neked egy sms-t,hogy mi van veled. Ha arra nem válaszolnál, én akkor sem keresnélek többet magamtól.
2011. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!