Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék összejönni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Egy 160 cm-es srác aki 75kg, vagyis mackós alkatú! Ízlésem:Pop,trance,house,disco,remix! Sziasztok! Megkérhetlek titeket hogy segítsetek mert én egy ronda srác vagyok és van egy lány aki tetszik nekem! Kérlek titeket adjatok tippeket hogy hogy tudnék össze jönni vele! Am velem az a baj, hogy félek oda menni a lányokhoz attól félek hogy elküldenek mert ronda vagyok!
2011. szept. 4. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szarügy. ha még nem volt barátnőd akkor kezd olyannal aki egyáltalán nem tetszikxd. majd utána jöhet olyan aki tetszik is
2011. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi, a segítséget! De nekem pontosan aza kérdésem, hogy hogyan tudnék össze jönni? Szal tippeket adj hogy mit csináljak!
2011. szept. 4. 18:39
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
fogyj le picit.
2011. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
önbizalom nélkül esélytelen. a fogyás tényleg jó ötlet
2011. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 nedr4x ***** válasza:
óránként 15 fekvő és 30 felülés mindig segít,és ha megfogadod biztos lefogysz 60 kg-ra 1-2 hónap alatt és menj el vmi sportra ahol úgy gondolod lefogyhatsz egy picit, és ha 60 kg-ra visszakarsz menni akkor ne csald le a fekvőzést és a felülést
2011. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

menj el stylist-hoz :D


fogyj le , vágasd le a hajad amilyet ki tudna hozni belőled a fodrász. vegyél jó ruhákat, karkötő, óra (police, Q&Q)

2011. szept. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem fogyok le mert már lett olna kapcsim csak akkor még nem éreztem azt hogy itt van az idő, én most érzem azt! És am vannak oylan lányok akiknek a vastag srácok jönnek be!
2011. szept. 4. 18:49
 8/13 anonim ***** válasza:
öltözz le csupaszra és énekeld h Nélküled nemtudok éélni sálálálálálá!
2011. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Amúgy fogyás nélkül szerintetek nem lesz soha se csajom?
2011. szept. 4. 18:51
 10/13 anonim ***** válasza:

Megtalálhatod életed szerelmét így is! Csak engedni kell az elvárásokból!


17/

2011. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!