Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miként győzzem le a gátlásaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként győzzem le a gátlásaim a családja előtt? Hogy vegyem rá a kezdeményezésre?

Figyelt kérdés
17éves lány vok barátom 19éves most ballag majd és kb 5 hónapja vagyunk együtt. Többször voltam náluk és aludtam is de eddig nem mertem enni a szülei előtt.Tudom ciki, de egyszerűen inkk éheztem és nem mertem..most meg hivatalos vok hozzájuk ballagás utána csládi vacsira eddig nem aakrtam elmenni mert hogymajd bizti beégek hogy eszek de barátomnak sokat jelent így megteszem érte, de nem tom hogy győzzem le gátlásaim...mert így már ha nem ennék az már tényleg ciki lenne...MEg annyit h szexuális téren mindig én kezdeményezek igazából nem is feküdtünk le de szeretnénk csak nem jött még úgy alkalom de szeretném ha egyszer ő is kezdené a dolgokat persze ha már belekezdek akkor már ő is nagyon akarja ...csak fél vagy nem tudom:(de mikor tudja hogy nem lehet, persze akkor "piszkál"
2009. ápr. 20. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ahogy a régi mondás tartja: szemérmes koldusnak üres a tarisznyája :) ha meghívnak fogadd csak el, gyakran ha ülsz miközben esznek az nagyobb illetlenség. nekem sose volt ezzel gondom, mindig burkoltam ha megkínáltak :D (akár bnő, akár csak havernál)
2009. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem elég rosszul eshetett eddig a barátod édesanyjának, hogy nem voltál hajlandó náluk enni, előttük... Én eléggé a kapcsolatom elején meg elttem hívva egy vasárnapi ebédre, csúnyán néztek volna rám annyi szent ha nem eszem a sok finom kajából. :-)
2009. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát kezdjük a szex részére, szerintem térj rá nyiltan a tárgyra, mond meg neki, hogy ha majd oda kerültök, akkor azt akarod, hogy ő kezdeményezzen. Nem kell ezt túlreagálni.

Nos az evés... Természetesen egyél, különben nagyon megbántod barátod anyukáját, ráadásul az ebéd alatt mindenki téged nyaggat majd, hogy miért nem eszel. Ha úgy érzed nem tudsz enni, akkor is egyél mindenből egy keveset, és dicsérd meg az ételt.

2009. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell erőltetni ezt a kezdeményezést. Én személyzserint kifejezetten utálom már a lányoktól ezt a kezdeményezési mániát. Igenis a nő is kezdeményezzen és ha kell az első együttlétet is. Majd később a fiú is belejön és akkor ő is fog kezdeni, pont.
2010. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!