Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonytalan fiúk, titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan fiúk, titeket hogyan lehet kezdeményezésre késztetni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel jól kijövök sok jel arra utal, hogy akar tőlem valamit, de úgy gondolom bizonytalan és nem mer lépni én meg már annyi mindent mutattam felé, de még se történik semmi. Ilyenkor mit lehet tenni, hogy közelebb kerüljek hozzá és több legyen. Hagyjam a dolgokat még vagy kérdezem meg tőle? És még annyit: miért nem mertek lépni?:D
2011. febr. 17. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha egy lány cicit villant nekem, akkor én kezdeményezek. Már ha ez innentől kezdeményezésnek nevezhető :D
2011. febr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van aki mer, van aki nem. Ha tetszik szerintem kezdeményezz. Nics már abban semmi ha a nő kezdeményez és ha esetleg összejösztök lehet hogy sokkal jobb pasit kapsz mintha megvárnád míg kezdeményez egy másik pasi.
2011. febr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Odamesz es nincs mese.Bemutatkozol,es megkerded nincs e kedve meginni veled egy uditot(mert gondolom meg nem vagy 18),aztan mar megy minden.De szerintem baratnoje van,azert nem mer kozeledni,mert nem is akar.de egy NEM-be nem halt meg bele senki.
2011. febr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3. Már elmúltam 18 és ez így elég gyerekes az egész szerintem :) Azt megtudom, hogy nincs barátnője, de már szeretne és ezért se értem miért nem kezdeményez.
2011. febr. 17. 11:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor is menj oda!Meg kell tudd akar-e valamit.
2011. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert féll, mert aszt hiszi hogy csalódna bened az nem baj csak ilyenek is vanak.:)
2011. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Élőben ismered, v csak netről? Mert én pl netről megismert lányoknál azért nem kezdeményezek már, mert tom h élőben nem jövök be senkinek.
2011. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

SEHOGYAN! Önbizalma csak annak van akinek egy halom sikerélménye....

Várjál csak, volt itt valami dolog nemrégiben... Ja igen, emancipálva lettetek, vagy micsoda!

Örvendezzetek Magyarország leányai, hisz most már nektek sem tilos kezdeményezni! Nem szólnak meg a népek ha te nyitod ki elsőnek a szádat! Éljen!

2011. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mondd meg nekem, hogy mit "mutattál" és megmondom, hogy mit lenne érdemes még megpróbálni.

23f

2011. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Élőben ismerem, de neten tartjuk leginkább a kapcsolatot.


Mit mutattam?:D Szinte már mindent és ezért tudom, hogy hajlana a dolog felé persze ez se 100% de úgy érzem.

23f Amit jónak látsz nyugodtan írd le nem hinném, hogy úgy gondolkodnál ahogy én.

2011. febr. 17. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!