Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok Szerintetek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok Szerintetek tényleg csak az alakom miatt akadnak rám a pasik? (telt idomok)

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
most ugye ezt nem kérdezed komolyan :) Nekünk kellene tudni, úgy, hogy kép sincs?
2011. okt. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Beviz Elek ***** válasza:
Beszélgettem olyannal, akinek bejön. Szóval elképzelhető. Bár én soha nem járnék olyannal. Egy lány legyen kb 50 kiló. Ez persze függ a magasságtól is...
2011. okt. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 DiMalto ***** válasza:
igy nem nagyon lehet megállapitani(kép nélkül) egyébként meg miért baj ha az miatt? valahol el kell kezdeni.....
2011. okt. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

162 cm vagyok és 50 kiló.

És nem a hasam vagy a lábam ami husos .

És számomra azért baj mert igazából nem akarnak megismerni csak ágyba fektetni.

2011. okt. 9. 10:14
 5/9 Beviz Elek ***** válasza:

Ja félre értettelek. Azt hittem bálna vagy. De így tiszta. A csöcsöd nagy. A barátnőm is kb annyi mint te és állati nagy mellei vannak. Amikor megismertem, egyáltalán nem a melleibe szerettem bele. Van egy olyan kisugárzása ami megbolondított. Azért mert nagyok a csöcsök, nem biztos hogy csak döngetni akarnak. Ha mutatsz képeket, megmondom, hogy van-e okod félelemre:)

ne foss, úgysem ismer fel senki.

2011. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
korod?
2011. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan csaj nincs, akire csak az alakja miatt akadnak rá a pasik.
2011. okt. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mégcsak 15. de képet akkorsem akarok kitenni elég szerintem annyi információ, hogy 80D.
2011. okt. 9. 16:52
 9/9 Beviz Elek ***** válasza:
Nyugi a srácok nem a csöcsöd miatt akarnak veled lenni, az csak eg plusz tényező
2011. okt. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!