Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » EZ mitől lehet, "Szeretethiány"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EZ mitől lehet, "Szeretethiány"?

Figyelt kérdés

SZóval azt vettem észre magamon, hogy ha valaki küldi felém a jeleket, beleszeretek. Persze nem midnenkibe, de van, hogy egy fiú rámnéz, és onnantól mintha beleszerettem volna.


Vegyünk egy példát.: Megláttam a sulinkban egy új fiút.

Rámnézett, "felfigyelt"rám, azóta teljesen odavagyok érte.

Megnéztem közelről az arcát, és enm olyan mint amilyen a fejemben volt róla(azaz amilyenre emlékeztem), de mégis odavagyok érte, és most nem tudom, hogy a fiúért, vagy azért kit elképzelek, vagy mi van velem????

Tudom, hogy hülyén hangzik,de ha egy fiú küldia jeleket sokszor beleszeretek...


2011. szept. 5. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én is így vagyok ha jön egy új csaj.:D vagy ha tetszik kívülről de ez a "szeretet" csak felszínes. jó lenne több persze de látom nem tartana sokáig ,úgy meg mi a kukinak belekezdeni egy kapscolatba

18f

2011. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszia válaszokat:D

16 vagyok:)

De nem akarok felszínes lenni, de enm tudom mit csináljak ha ilyenkor meg úgy érzem, hogy kell:D

2011. szept. 5. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:
nem "szeretethiány"fiatal vagy és még vonzz az ismeretlen.szeretnéd h a fiúk körül keringjenek:) én is ilyen voltam majd elmúlik:)
2011. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocs körül rajongjanak:)
2011. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi:) Lehet igazad van:/

Sajna az önbizalmam a béka popója alatt, sok fiú havernak tekint rám(ami nem baj, sőt), csak vannak akik tetszenek és hát..:(:D

2011. szept. 5. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
túl kell lépned a gátlasaidon,hülyeségeiden .erőtveszel és odamész vkihez, mittomén milyen indokkal, ha bejösz neki annyira nagyot nem hibázhatsz ,csak ne legylé nagyon hülye:D
2011. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha átölelnélek belém szeretnél? Mer akkor találkozzunk!:)
2011. szept. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!