Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha a barátotok kérdi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a barátotok kérdi hogy mi a bajotok, gyakran szoktátok mondani hogy semmi, de közben mégis van?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha ilyen helyzet áll fel (már pedig nem ritka) az azt jelenti, hogy RÁBASZTÁL.
2011. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én kb folyamatosan ezt csinálom ha bajom van. De azt a semmit eléggé megnyomom, hogy leessen neki hogy baj van..
2011. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gondolom azért kérdezted meg tőle mert "furán" viselkedett, láttad rajta hogy valami aggasztja és igen akkor van probléma, de nem kell erőltetni, majd úgy is elmondja.
2011. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sokan ezt csinálják, de álszentség.


azt jelenti hogy lásd meg hogy baja van, találd ki hogy mi az és segíts... na és ilyenkor hogy? én is lány vagyok, ha aztmondom semmi akkor semmi, mert elbambultam vagy elgondolkoztam. ha van baj, akkor mondom hogy "majd megbeszéljük", vagy ott rögtön megbeszéljük.

2011. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nem erőlteted, akkor meg az lesz a baja, hogy nem érdekel eléggé az ő gondja.Igen szoktam, gyakran.:P
2011. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem álszentség.
2011. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is szoktam.. nem tudom mire jó, de nők vagyunk, ez van..
2011. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nők vagytok ja, nem Emberek? Akik szóból értenek? Csakkérdem...
2011. szept. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
de minek megnehezíteni a másik dolgát? játékból?
2011. szept. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és igen szoktam én is ezt csinálni, hogy miért? Nem tudom. :S Van h azért, mert nem akarok vitát van h azért, mert nem akarom megbántani. De van h makacsságból.
2011. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!