Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha a barátotok kérdi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a barátotok kérdi hogy mi a bajotok, gyakran szoktátok mondani hogy semmi, de közben mégis van?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 21:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és igen szoktam én is ezt csinálni, hogy miért? Nem tudom. :S Van h azért, mert nem akarok vitát van h azért, mert nem akarom megbántani. De van h makacsságból. És van h nem akarom elrontani a napját az én bajaim miatt.
2011. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:

Köszönjük lányok ezzel teljesen felb*sztok minket (legalábbis engem)! Miért nem lehet őszintén elmondani ha valami bajotok van? Nem azért vagyunk veletek, hogy ne osszátok meg minden bajotokat! Bocsi de ez engem nagyon frusztrál...

Ha problémám van nem oldódik meg attól, hogy nem mondom el annak, aki talán bűnös benne...

22/F

2011. szept. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ha megkérdi, hogy mi a bajom, akkor megmondom:D amennyiben van bajom. egyébként nem szoktam kivárni, hogy kérdezgessen, mindig elmondom neki, ha kicsit rossz passzban vagyok, meg hogy miért vagyok abban.
2011. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

hát bazzeg a párkapcsolat arról hogy a felek MEGOSZTJÁK egymással a bánatukat stb. nem arról hogy "Találd ki B+!:DDD"

meg nem is arról hogy órákon keresztül nyüstöljünk azzal hogy mi a gond!!! és tudjátok van az a mondás hogy "Néma gyereknek anyja sem érti a szavát."


de az ilyeneknek hogy "nők vagyunk, mindig ezt csináljuk!" és társainak meg inkább apám verzióját ajánlom: "Néma gyereknek, anyja p*csáját!"

2011. szept. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!