Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért válik érdektelenné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válik érdektelenné számomra minden férfi rövid időn belül?

Figyelt kérdés

Nem értem magamat. Egyik pillanatban fülig szerelmes vagyok egy férfiba...hisztizek, ha nem velem tölti minden percét. A másik pillanatban (anélkül, hogy bármi történne) pedig terhes a vele való találkozásnak még a gondolata is...és innentől vége, már soha többé látni sem akarom.


...és ez már sokadszor történik meg velem...mi a bajom?


2011. szept. 6. 06:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Hány éves vagy? 12-13-14-15 évesen különösebb teendő nincs a dologgal, majd kinövöd.

2. Gondold át, hogy miért tartod terhesnek egy hosszabb kapcsolat létét. Félsz a függéstől? Nem akarsz elköteleződni? Nehéznek tűnik, hogy a kapcsolat kétoldalú? Nekem hirtelen ezek jutottak eszembe, az alapján amot írtál. Lehet, hogyha nem próbálnád azonnal kisajátítani az illetőt(hisztik), tovább tartanának a kapcsolataid!

3. Gondold át, mielőtt kapcslatba kezdesz! Az is lehet a bajaid oka, hogy látsz egy helyes srácot, beindulnak a hormonok, de ez nem tart ám örökké! Ha előtte átgondolod, hogy tényleg együtt tudsz lenni vele és tulajdonságaitokban is összeilletek/kiegészítetek egymást, talán azzal is segíthetsz a problémán! Remélem sikerült hasznos dolgokat (is) írnom!:)

17/F

2011. szept. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Vagy nagyon fiatal vagy és fel sem fogod, hogy mit jelent a szerelem vagy idősebb vagy és ami rosszabb, tipikusan hülyepics@ vagy aki nem érdemel pasit maga mellé csak, hogy jól mehúzzák a diszkó slozijában.
2011. szept. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
@6:28 - Ha p..sa lenne, szerinted zavarná?!:D
2011. szept. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Tisztelt kérdező! Ezek a tünetek amik önnél jelentkeznek a TERHESSÉG ELŐJELEI!
2011. szept. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy nem szereted őket, csak birtokolni, (ki)használni akarod. Nem tudatosan és nem is azért írtam ezt be, hogy oltsalak, hiszen felismerted a bajt és gondolom, hogy szeretnél is rá megoldást. Nagy valószínűséggel - bár a korod nem derült ki - nem találtad meg az igazidat, ezek pedig csak flörtök, nem szerelmek.

Ideális lenne olyan hapsikkal ismerkedni, akik szintén csak futó kalandot keresnek. De vigyázz, mert egy mélyebb érzésű krapekból hamar nőgyűlölőt faraghatsz ezzel a mentalitással...

2011. szept. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

@ma 06:29


Nem irta, hogy zavarná csak megkérdezte miért van ez :P

2011. szept. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak nagyon köszzönöm. Korát meghazudtolóan bölcs :)


Én akkor már le sem merem írni, hány éves vagyok...túl a harmincon...

Persze, hogy zavar ez, hiszen egyedül vagyok és ha így marad, akkor egyedül is maradok (ráadásul gyereket nevelek, neki sem ezt a példát kéne látnia). Nekem is nagyon rossz példa volt a szüleimé...lehet ezért is nem működik.

A rossz az, hogy az egész nem tudatos. Csak megtörténik...én pedig tehetetlennek érzem magam. A pasik persze, hogy ilyenkor dühösek rám és joggal lehü.ep.áznak, hiszen nem tudok épkézláb magyarázatot adni arra, hogy miért taszítom el hirtelen magamtól őket, amikor egy perce még minden rendben volt...de nem tehetek róla... :((


Nyilván egy jó pszichológus kéne nekem...

2011. szept. 6. 07:13
 8/12 anonim ***** válasza:

6:29 vagyok - "Mi a bajom?" -> Ez azért szerintem megfontolandó... De no offense, hagyjuk a francba, csak megjegyeztem!;)

Amúgy Lebemannal abszolút egyetértek, amit leírt elég valószínű lehetőség, annyit tennék még hozzá, hogy a futó kalandokon kívül opció, ha megváltozol, habár macerásabb...

2011. szept. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

"És elmenekülnél

Innen a Holdra,

Csak mert szeretet ellen

Be lettél oltva

Tudom, hogy Neked is

Rém kellemetlen,

Hogy be lettél oltva

Szeretet ellen."

(Ákos - Be lettél oltva)


Ez a szám rólad is szólhatna akár kedves kérdező. Mondjuk ez inkább a tinilányokra jellemző szindróma, nőj fel végre, vagy minden pasit elzavarsz magad mellől és egyedül maradsz végül, irgalom nélkül! ;)


29/F

2011. szept. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én meg pont ilyen nőket keresgélek :D

34F

2011. szept. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!