Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon korai az eljegyzés?

Figyelt kérdés
Lány 20 fiú 21 lesz és karácsonykor lesz 5 éve, hogy együtt vagyunk?
2011. szept. 6. 12:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Mi korai? A magömlésed?-.-" Szerintem itt az ideje, ha szeretik egymást.
2011. szept. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne korai...szeretitek egymást,5 éve együtt vagytok...szerintem ép itt az ideje már. Én 1 év után lettem eljegyezve.
2011. szept. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Várjátok meg a 7es kritikus évet.Szerintem.
2011. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
Mivel már 5 éve tart, és mind a ketten felnőttek vagytok nem tartom korainak. Persze az is kérdés, hogy még tanultok e vagy már dolgoztok. Mert ha még tanultok várjátok meg a suli végét szerintem.
2011. szept. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
lány vagyok te bolond! És a pasim fél tőle ez itt a bibi :( én magyarázom neki hogy szeretjük egymást régota, de ő meg azt hajtogatja hogy még fiatal hozzá:S tudom, hogy szeret, de ha szóba jön bármi ilyen rosszul lesz:( igaz hogy lány vagyok de én agyon szeretném és nem csak a trend miatt!Nekem nagyon sokat jelentene itt belül. Nem tudom mit mondjak neki, hogy ő is kicsit átérezze, hogy semmi akadálya ennek:(
2011. szept. 6. 12:10
 6/18 A kérdező kommentje:
párom dolgozik nekem 1évem van még. de minden pénze a kocsira megy szüleinkkel élünk még.
2011. szept. 6. 12:11
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem korai! :) Sok boldogságot! :)
2011. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 BlackSword ***** válasza:
Kérd meg Te az ő kezét!!! Elég formabontó, hogy a lány kéri meg a fiú kezét, de ha nálatok Te vagy a domináns, akkor hajrá... És tegyétek le a trendet... Ha mások megbotránkoznak rajta, az meg az ő bajuk... Nyeljék le!!!
2011. szept. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Error401 ***** válasza:
szerintem nem korai,ha mar 5 eve egyuttvagytok es ugyerzitek meg mindig van 60-70 evre valo a kapcsolatotokban:)....ez az en velemenyem,viszont oda meg sok mas problema jon:)....pl van-e anyagi fedezeketek egy kesobbi hazassagkoteshez:P
2011. szept. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben még várjatok. A párod még nem áll készen egy ilyen változásra. Meg egyáltalán hova házasodnátok? Járd ki azt az 1 évet, dolgozzatok, keressetek lakást, és ha ez már mind megvan akkor hozd elő újból a témát. A lényeg, hogy még ne erőltesd, hiszen az írásod alapján nagyon elzárkózik a dologtól.
2011. szept. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!