Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik nagyon sokáig együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nagyon sokáig együtt voltak (talán még eljegyzés is volt) azok hogy élték meg a szakítást?

Figyelt kérdés
Gondolok itt azokra akik pl. 5-6 évig voltak együtt vagy már jegyesek voltak és szakítottak. Nem válás! Hogy lábaltatok ki a helyzetből?
2011. jún. 21. 09:48
 1/8 napietus ***** válasza:
72%
nekem volt egy vőlegényem a férjem előtt, én szakítottam vele. jó döntés volt, nem bántam meg, bár akkor 1-2 hétig olyan vacakul éreztem magam. de ez normál esetben olyan, mint a nátha: 3 napig jön, 3 napig marad, 3 napig megy :)
2011. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én 'csak' egy 3 éves kapcsolatból szálltam ki, de nagyon nehéz volt. Annak ellenére, hogy már nem szerettem férfiként, de 3 év alatt annyira hozzámnőtt, annyira megszoktam, és mint ember nagyon hiányzott. Ez másfél éve történt, kb. 3-4 hónapja állt le a próbálkozással, azóta már nem is beszélünk. Én hamarabb kihevertem, mint ő, mert már nem szerettem, és a szakítás után nagyon ellenséges lett velem, ezzel megutáltatta magát velem. Nem könnyű, csak az idő segít.
2011. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

Második: azért sajnálod, hogy elveszítetted mint embert? Szóval érted... vagy annyira megutáltatta magát veled, hogy már nem érdekel?

2011. jún. 21. 10:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem érdekel, és nem is sajnálom. Az önös érdekeit nézte, hogy hogy tudna visszacsábítani, nem azt, hogy nekem jó legyen. 2 kapcsolatom tönkretevésében is nagy szerepet vállalt. Mikor a mostani barátommal összejöttem, hogy ő túl értékes fiú ahhoz, hogy megkockáztassam a volt barátom szemétségeit, így megszakítottam vele a kapcsolatot. Egyébként sem tudtunk már miről beszélgetni, nagyon különböző irányba változtunk. Már közömbös számomra.
2011. jún. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
*rájöttem, hogy ő túl értékes
2011. jún. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is egy három éves kapcsolatot "rúgtam fel" fél évvel ezelőtt, de mi ebből két évet együtt is éltünk, kettesben (erre ment rá a kapcsolat...). A szakítás után észre sem vettem, mennyire magam alatt vagyok, csak így mostanában gondoltam vissza a decemberre, és az a durva, hogy meg sem tudom mondani, mi történt akkortájt. Jöttem, mentem, tettem a dolgom, de mintha nem is lettem volna életben..

Nehéz, nagyon nehéz, akkor is, ha Te szakítasz. Nálunk már elmúlt a szerelem akkor, de a mai napig szeretem, mint embert és néha beszélünk.

23L

2011. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 éves kapcsolatokon vagyok túl, én szakítottam meg annak ellenére, hogy mindennél jobban szerettem, mert ő nem igazán törődött velem, de elhagyni nem akart mert elvileg szeretett, hát elhagytam én , mert nekem nem volt jó. Az utána lévő 3 év iszonyú volt, majdnem minden nap láttam, mert egy helyen lakunk, és kb 3 év után néztem úgy rá, hogy egy idegen és már nem vágyok rá. Nagyon sokáig tartott.
2011. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jajj :S hát köszönöm a válaszokat..
2011. jún. 21. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!