Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megnyugtatnátok? Légy szíves!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B.angel kérdése:

Megnyugtatnátok? Légy szíves!

Figyelt kérdés

Ez nem is igazándiból kérdés... Csak.

Szóval az a helyzet, hogy most tudtam meg, hogy megcsal a barátom és tudom, hogy egy rohadt aljas szemétláda és nem érdemelné meg, hogy törődjek vele, de...

Mégis most nagyon rossz és sz*r. Igen tudom, menjek bulizni, stb. meglesz...

De mit csináljak most, hogy nem járok iskolába már, munkát keresek, viszont a barátaim mind egyetemre járnak már, nem sok szabadidejük van. És csak hétvégén érnének rá, addig meg egyedül vagyok. :(

Kérlek mondjatok valami bíztatót! Nem érdemeltem ezt, én mindent-de mindent megtettem érte, akkor is amikor már más nem állt ki mellette. Lehetett velem beszélgetni, nevetni, sírni, stb. A szexben jó voltam (tényleg és ezt nem csak mondom)... és mégis ezt tette!

Azt is tudom, hogy fiatal vagyok (19) még és jön más.. csak ugye értitek.

Normális válaszokat kérlek! Most nincs humoros hangulatom!


2011. szept. 6. 16:19
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
elnézést: megcsalt*
2011. szept. 6. 16:20
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem éppen megnyugtatás lesz, de őszinte akarok lenni veled: Egy ideig mindenképpen mocskosul sz*rul fogod érezni magadat. Idővel viszont jobb lesz. "Muszájból" pedig nem kell bulizni és másik kapcsolatot keresni.
2011. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Nem baj, hogy őszinte vagy, úgyis ritka manapság!

Tudom nem kell erőltetni, mondjuk én szeretnék menni, de főleg azért írtam, hogy ezt ne írják nekem, hogy ezeket tegyem, mert tudom magamtól is...

Párkapcsolat? Áh, egy ideig kizárt! Hagyok időt, hogy begyógyuljon ez a seb. :(

2011. szept. 6. 16:25
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez se nyugtatás lesz de szerintem se muszáj egyből bulizni stb pl szüleid nem segítenek ? hétköznap ha találsz munkát úgyis dolgozni fogsz és sajnállak!!
2011. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Írtad, hogy nem kérdés. De mit akarsz hallani ? Megcsalt, felejtsd el. Más is van egyedül, pl. én is. De inkább egyedül, mint egy idiótával, már bocs.
2011. szept. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen helyzetben kevés dolog jelent vigaszt az emeber lányának... Próbáld lekötni magad. Csinálj olyasmiket, amkiket szeretsz, és ami teljes odafigyelést igényel. Szortírozz, lomtalaniíts, pakold össze a kupis fiókokat, engem ez megnyugtat, és valahogy felszabadító érzés, ha az ember kidob egy csomó felesleges vackot.


Szintén álláskereső 20/L :)

2011. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Persze kedves utolsó! Inkább.. de nem hiszem, hogy bárki könnyen venné a megcsalást!

Egy ideje rossz volt a kapcsolatunk, ki is szerettem belőle egy kicsit... de ettől függetlenül nagyon megalázó, amit tett!

Nem vagyok már kisgyerek felfogtam, hogy jobb, hogy megszabadultam tőle, de akkor is...

Igyekszem munkát találni! Csak nem éppen könnyű, de természetesen rajta vagyok az ügyön! Jobb is lenne, ha végre dolgoznék és akkor nem gondolnék erre. A szüleim?? Őket nem igazán izgatja a dolog. :( Keresztanyum próbál segíteni és a nagybátyám, de hát ők se érnek rá mindig, dolgoznak. Ez van. :(

2011. szept. 6. 16:33
 8/15 A kérdező kommentje:

Akkor utolsó előtti :) Bocsi, csak közbe írtál...

Köszönöm 20 éves álláskereső lány! :) Mindet meg is fogom csinálni, ideje rendet rakni... Folyton nála voltam, így nálam meg kupi van! :D Igyekszem kimászni ebből a helyzetből... rosszabb is volt már! Csak ma még friss.

2011. szept. 6. 16:35
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Na, ugyanez van velem is...

hétévégén tudtam meg,h az expasim, aki éppen próbálta magát visszalopni magát az életembe, szal,h másik nővel is van..

Fázisok:

1. sokk, mondjuk fél óra

2. düh... (kb 2 óra..)

3. elkeseredettség, sírás, szomorúság, bánat kavarodása 2-3 nap...

4.nekem soha többé nem kell pasi, mert mind szemét(1 nap)

5. túl jó voltam hozzá, nem érdemelt meg, én jó vagyok, istennő vagyok, megmutatom,h boldog vagyok..


A fázisokban időben ugrálhatsz, előfordul,h össze-vissza jönnek elő ...

Közben ehhez hangolva szomorú zenék, tombolós zenék, örjöngő sportélmények,baráti bulik...

2011. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

:D:D Ez tetszett!

Hát én már mindenre gondoltam! A sokk tényleg első is volt... mert tegnap még sírt nekem, hogy mennyire szeret és sose csalna meg, nem akar elveszíteni, ma meg... megtudom ezt! :) Szóval, ja..

Bár én ezekre már mind gondoltam, de úgy gondolom, hogy az nem is fog elmúlni, hpgy túl jó voltam hozzá, mert hát, én tényleg mindent megadtam neki (lehet, ez volt a baj), de nehogy már én fogjam vissza magam! Ha egyszer szerettem, úgy gondolom az a normális, ha az ember a szerelmének megtesz mindent... Na mindegy, nem vagyok nomrális!

2011. szept. 6. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!