Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjátok meg kérlek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok meg kérlek mit tegyek?! Légy szíves komoly válaszokat!

Figyelt kérdés

Pár hete itt megismertem számomra egy különleges fiút. Már az első beszélgetésnél nagyon egy hullámhosszon voltunk.A beszélgetések során,nagyon sok minden kiderült ám. Olyanok,mint például ugyan olyan sorsunk volt eddig,ugyan olyan dolgokon mentünk át,ugyanazok a dolgok miatt szenvedtünk. Sok mindenben egyetértünk.Nagyon jól eltudunk beszélgetni bármiről,kész öröm az egész.Ez mind szép és jó,mesébe illő meg minden.Eléggé úgy tűnik,hogy összeillünk ennek ellenére is,hogy netről ismerjük egymást, ami tudom,hogy röhejes. De egy baj van,hogy minket elválaszt 160km.Ami így nem tűnik soknak.De mégis "tehetetlenek"vagyunk a távolsággal szemben, pár szemszögből nézve is.Ő 17lesz nemsokára én meg 16.Ez az egyik ok,és még sorolhatnék egy kettőt.

Azért mindig elgondolkozok azon,hogy lehet az,hogy másnak

olyan könnyen megy vagyis annak tűnik. Egyik srác 17éves a barátnője meg 16.A fiú Pesten lakik,a lány Siófokon,és távkapcsolatban élnek és elvannak.Azt tervezik,hogy mikor betöltik a 18-at összeköltöznek.Én meg itt szenvedek,a távolság miatt.Kérdeztem a srácot,hogy bírja ő ezt. Azt válaszolta,hogy "szereti a barátnőjét és ha már eddig kitartott mellette akkor most is kifog mellette tartani.Mert ez arról szól,hogy mennyire tartunk ki egymás mellet,mennyire bízunk meg egymásban,és mennyire szeretjük egymást." Van benne valami.. Ez a fiú akiért úgy oda vagyok,ő is mondta,hogy akkor találkozgassunk és 2év múlva költözzünk össze.


Szerintetek van értelme?Tényleg annyin múlik az egész,hogy mennyire tartunk ki egymás mellet,mennyire bízunk meg egymásban??


2011. júl. 31. 01:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a faxért kell ilyen hosszú szöveget írni? Faxom olvassa el...
2011. júl. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaja elolvasom hogy "Mondjátok meg kérlek mit tegyek?" mondom oké segítek a szerencsétlennek rá nyomok erre megjelenik egy 20 oldalas szöveg a faszom se olvassa el
2011. júl. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem igazán vagyok híve a távkapcsolatoknak, de viszont egyet mondhatok.. Sokan hiszik, többet között szerintem te is, hogy a távkapcsnak csak rossz oldalai vannak.. hát igen vannak rossz oldalai, pl hogy nem tudok öt perc alatt odafutni amásikhoz ha baja van... meg stb.. de viszont igy legalább nem unjátok meg egymást... :) és legalább bennetek lesz az az érzés, hogy hiányoztok egymásnak.. ami nagyon erösit egy kapcsolatot, mert ha nincs hiányérzet mert mindig együtt lennétek akkor nem tudnátok mit veszitetek el ha szakitanátok mert tegyükfel unalmassá válna a kapcsolatotok.. szerintem nyugodtan menj bele és ugyis fogtok találkozni, lehet nem olyan sürün de biztosan fogtok... szüleid megengedik hogy eljöjjön hozzád? mindent meg lehet oldani :) ha tényleg ennyire egy hullámhosszon vagytok akkor nem érdemes elhalasztani egy ilyen lehetöséget.. lehet hogy ö a másik feled és te is neki :)
2011. júl. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocsi a hosszú szövegért,de lekellet írnom,hogy értsétek az egészet. Amúgy szüleim biztos megengednék ha megkérdezném az annyira csak nem szigorúak.

Hát úgy tűnik,tényleg ő a másik felem,én meg neki..

2011. júl. 31. 01:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Elolvastam.... próbáljatok meg mit veszíthetsz? Legfeljebb, ha nem működik, szétmentek. Egy próbát megér, manapság már 160 kilométer semmi.

Hajrá!

2011. júl. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké:)Köszi.
2011. júl. 31. 02:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen ismertem meg a barátomat, aki külföldön, több ezer km-re lakik tőlem. Évente 1-2 alkalommal találkoztunk, 4 éven át. Most úgy néz ki, hogy talán sikerül hozzá költöznöm. Sosem gondoltam rá, hogy más kéne. Ő sem... Ha megtaláltad a másik feledet, rajta. Ha meg mégsem, időközben úgyis kiderül.
2011. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!