Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan hozhatnám magam rendbe...

Hogyan hozhatnám magam rendbe mentálisan?

Figyelt kérdés
Már régóta nincs önbecsülésem, következésképpen önbizalmam sincs. Ha ez nem lenne elég,a folytonos negatív hozzáállsáommal minden pozitív tulajdonságomat kiöltem magamból.
2011. szept. 16. 13:50
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
34%
DETTO..
2011. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Te hogy csinálod? Van ötleted esetleg?
2011. szept. 16. 14:19
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy sajnos ez a társadalom hibája is szerintem ami velünk van.

Nem hiszem,hogy csak bennünk lenne a hiba.Nem tudom.

Azt hiszem a legtöbb ember a többi ember között éli ki magát,ott szeret érvényesülni.Nem tudom Te, hogy vagy a többi emberrel.Vannak barátaid ,ismerőseid akikkel eljársz beszélgetni vagy szórakozni vagy valami program ami jó érzést okoz??Valami örömforrás?

2011. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Nálam pont ez a baj hogy inkább kerülöm a többi embert.És szerintem ez miatt is lehet.Nálad nem tudom ,lehet más miatt.
2011. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Barátaim igazából nincsenek. Ha el is megyek valahova,veszek egy üveg bort,aztán leiszom magam egy parkban.
2011. szept. 16. 14:24
 6/37 anonim ***** válasza:

Értem,de mit gondolsz magadról,miben változtál meg,mióta van valami oka?

Van olyan dolog ami örömet okoz?Van amit szeretsz vagy utálsz magadban?Mert írtad hogy voltak pozitív tulajdonságaid.Itt mikre gondoltál?

Amúgy hány éves vagy?

Én 23...

2011. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Én 24 vagyok. Régen udvarias,kedves voltam,amolyan lányos anyák álma típus. Amit tetszik rajtam,a szép zöld szemem.:) Meg az arcom is okés. Nagyjából ennyi.
2011. szept. 16. 14:34
 8/37 anonim ***** válasza:

Na, de ez jó hogy tetszik magadban valami!:)

Én elég sokszor utálom magamat.Nem csak külsőleg hanem belül is.De ez általában akkor van ha nem vagyok jól.Mondjuk nekem más bajom is van..pánikbeteg voltam és ehhez szociális fóbia is társult.Az utóbbi még sajnos tart.Megjártam egy pár pszichiátert.

Ez miatt most a munkát is ott kellett hagynom,szóval még lejjebb ment az önbizalmam.

Neked mivel telnek a napjaid?Dolgozol vagy még tanulsz?

2011. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Sokat panaszkodom,ez az egyik negítv jellemzőm. De változtatni akarok.
2011. szept. 16. 14:44
 10/37 anonim ***** válasza:
ezzel se vagy egyedül..
2011. szept. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!