Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről szoktatok beszélni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről szoktatok beszélni ha ismerkedtek vkivel (találkozás után, tehát még ismeretlen előttetek)?

Figyelt kérdés

Lányok és fiúk témáira is kiváncsi vagyok, esetleg ha vki így ismeretlenül, név nélkül elküldené mondjuk az msn beszélgetését?

Sokan írják, hogy suli, időjárás, ... De nem unalmasak ezek egy kicsit?


2011. szept. 19. 21:46
 1/5 The Situation ***** válasza:
29%
már bocs de az ilyen és hasonló kérdések az unalmasak. mit mondjak neki, odamerjek menni, hogy dugjam meg stb stb. basszus az eszem megáll!! aztán lehet nyugodtan lepontozni
2011. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A suli adja magát. Mivel úgyis szóba kerül, hogy mit tanul, mivel foglalkozik, stb. Az időjárást ne erőltesd. :-D Az már a vég kezdete lenne. :-D
2011. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én nem erről szoktam, csak látom néha hogy ismerősök ilyen unalmasabb témákról beszélnek és nézem hogy a csaj hogyhogy nem küldi el őket, nekem unalmasnak tűnik.

Milyen órán vagy, milyen a tanár, honnan van net, blablabla...

2011. szept. 19. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon hamar megnyílok mások előtt és akár egy órában elmeséelm egész életem történetét. De ha fiatal valaki általában az iskola, az eddigi kapcsolatok, az érdeklődési körök a téma.
2011. szept. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A beszélgetés kezdeményezését tanulni lehet, hisz egy igazi csajozós közösség is technikákat vet be. Pl. nemcsak kérdezel, hanem állításokat fogalmazol meg, ami a másik félből is kérdést vált ki és így tovább... Plusz minél bátrabban asszociáltok a témák között, annál szórakoztatóbb lesz egy beszélgetés. És még ki is ismeritek egymást...
2011. szept. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!