Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem lehet a gond, vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a gond, vagy mi baj van?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy srác sűrűn találkozgattunk első kettő találkozón még csak beszélgettünk többin meg már ölelkeztünk, csókolóztunk meg fogdosott. És minap édesanyjától hallottam hogy megy Egerbe dolgozni vissza és minden hétvégén jön csak haza. Délelőtt írtam neki SMS-t, hogy mit hallottam és, hogy el se köszönt tőlem. Nem írt egész nap, nem rég fent volt Facebook-on vártam ír e ott, és ott sem. Nagyon rosszul esik. Szerintetek mi lehet a gond?
2011. szept. 7. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem ő csak futókalandnak tekintette:S
2011. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elöled menekül egerbe azért nem ír xd
2011. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Walk With Me ***** válasza:
Nem vett komolyan Téged.
2011. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elöled menekül egerbe azért nem ír xd
2011. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!