Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a gond, hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond, hogy ezt elvárom?

Figyelt kérdés
van egy barátnőm, aki sosem képes kimondani h szeret. Mindent elpoénkodik, komoly témáról nem lehet beszélgetni vele és egy bizonyos fokon túl már idegesítő. Szeretnék romantikázni de az se megy.
2011. aug. 17. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hányévesek vagytok..amúgy a barátod rám hasonlít:D 14/F
2011. aug. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
?
2011. aug. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
21 vagyok és FIÚ... ő meg 19 és LÁNY
2011. aug. 17. 17:20
 4/7 anonim ***** válasza:
vannak ilyen vihorászó humorheroldok, akivel semmit nem lehet megbeszélni.. ez van
2011. aug. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
félreolvastam..azthittem lány vagy és a pasid ilyedxD
2011. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem mondja, hogy szeret annak két oka lehet:


1. Nem szeret. Gondoltad volna? Ha nem mondja magától akkor nem kell eröltetni. Úgyis csak azért fogja mondani, hogy meg ne bántson. Jó neked az, ha csak azért mondja, mert kikényszeritetted belőle, de nem is úgy gondolja?


2. Ha mindent elpoénkodik akkor lehet csak szimplán fél az érzéseitől vagy fél kimondani. Akik érzékenyek gyakran védekeznek igy, hogy ne bánthasság meg őket. Én is ilyen vagyok, tudom miről beszélek.


Tisztázd vele, hogy melyik eset áll fent. Ha az első akkor nincs miről beszélni. Ha a második akkor biztositsd arról, hogy benned megbizhat, persze ne csak mondd bizonyitsd is neki. És ne eröltesd. Különben meg semmi értelme folyton mondogatni, hogy "szeretlek". Sokkal többet jelent, ha ezt érzed és nem csak hallod. Szóval több tett és kevesebb beszéd. Amúgy tényleg rohadt idegesitő tud lenni az ilyen, minden komoly dolgot elviccelünk ember, nem irigyellek érte. Én sem értem engem, hogy birnak ki az emberek. :)

2011. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Beszélgess el vele erről. Ha nem változik semmi 2-3hónap múltán sem, akkor semmi értelme. Szomorú, velem ugyanez van csak én lány vagyok. Igenis fontos, hogy valaki ki tudja fejezni az érzelmeit szóban és tettekkel is! :)

19/l

2011. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!