Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos a közös kémia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a közös kémia?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki csak tetszik, és szerintem én is neki, ismerjük egymást régóta, de nem tudunk beszélni egymással, talán csak a magunk szeleburdisága miatt, viszont az a bizonyos kémia, vagy vonzalom, vagy akárminek is hívjuk megvan köztünk. sok közös tulajdonságunk is van, az álláspontunk mindig ugyanaz, külsőre is hasonlítunk, bár ez már csak egy kis ráadás, szóval én érzem, hogy nagyon összeillenénk, de alig tudunk beszélni egymással. illetve komoly dolgokról. mindig csak cukkoljuk egymást, ami kicsit elbizonytalanított engem, mert közben vannak lányok akikkel ő kedvesen is tud beszélni. így talán ő is elbizonytalanodott?
2011. szept. 7. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem hasonlóan érez, mint te, és mivel ez egy új érzés, nem tudja pontosan kifejezni magát, ezzel leplezni a zavarodottságát, stb.

Próbáljatok privátban találkozni, ahol nem kell produkálnotok magatokat a társaság előtt, hanem csak magatok lehettek. Ha működik a kémia, kettesben még jobban fog :)

2011. szept. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!