Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a "szerelmeddel",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a "szerelmeddel", ha közös lakóhelyeteken kutyát tart?

Figyelt kérdés
Szeretnék szobakutyát tartani, kis testű, hosszú szőrűt. A kapcsolat férfi tagja nem viselné el a lakásban tartott kutyát. Sok mindent elnézek neki, de ő nem képes arra, hogy elfogadjon engem a kutyás énemmel együtt? Volt már kutyám és nagyon hiányzik az a fajta szeretet, amit egy ilyen kisállattól adni-kapni lehet. Most a fújolásoktól tekintsetek el. Lehet, hogy nem jó párkapcsolatban vagyok? Vagy egyáltalán szeret engem, ha olyat kijelent vagy a kutya vagy ő?
2011. okt. 19. 23:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha te képes vagy egy olyan kutyát választani a "szerelmed" helyett, ami még meg sincs (tehát nem nőtt a szívedhez), akkor ott már nincs értelme a kapcsolatnak. Akkor válaszd tényleg a kutyát.


Én is állatbarát vagyok, de egy percig nem fordult meg a fejemben, hogy lovagoljak a kutya-témán, miután a párommal megbeszéltük, és lebeszélt róla. Ő nekem mindennél fontosabb, majd lesz kutyám, ha kertes házunk lesz.

2011. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
más állatban benne lenne, ami nem ad hangot és egy helyen egy él, nem mászkál a lakásban fel alá. Engem a kutya olyan szinten megmérgezett, hogy nem kell másik állat.
2011. okt. 19. 23:18
 3/15 A kérdező kommentje:
az a baj én nem érzem, hogy fontos vagyok a páromnak
2011. okt. 19. 23:19
 4/15 anonim ***** válasza:

Én nagyon állatbarát vagyok, nincs olyan állat szinte, amit ne szeretnék és ne simogatnák meg, ha meglátok egyet ott helybe azonnal.

De ha a párom nem viseli el a kutyákat, akkor hát ez van. Mindenkinek vannak rossz és jó tulajdonságai, el kell ezeket fogadni és kész. Ha nem szereted a hibáival együtt akkor inkább a kutyát válaszd, mert ez nem igazi szerelem.

2011. okt. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem az elsőnek igaza van. Meg nincs.

Ha a 'szerelmed' helyett a kutyát választod, akkor nyilván nincs túl sok jövője a kapcsolatnak. Másrészt nekem az is abszúrd, hogy a párod azt mondja, hogy válassz, ő vagy a kutya.

Én rettenetesen kutyamániás vagyok, és huzamosabb ideig valószínűleg nem tudnék kutya nélkül élni. Vagyis lehet tudnék, de nem akarnék.

Ha a párod ennyire hajthatatlan, és benned is felmerül a szakíkás gondolata, én lépnék a helyedben.

Válaszd a kutyát! :D

2011. okt. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ha nem érzed, hogy fontos vagy a barátodnak, akkor miért vagy vele?
2011. okt. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
mert várom, hogy jobb lesz és változik a helyzet azzal, hogy összeköltözünk
2011. okt. 19. 23:35
 8/15 A kérdező kommentje:
hiányzik a kutyám, nem tettem túl magam a halálán és a párom sem vigasztal, vagy törődik velem. A kérdés csak az, hogy velem van a baj, ti milyen viselkedést várnátok el ilyen helyzetben a másiktól?
2011. okt. 19. 23:58
 9/15 anonim ***** válasza:
Én sem szívesen osztanám meg a lakásom egy kutyával, ő sem, ez teljesen normális. Ha ilyen problémák felvetődnek, ne is gondoljatok összeköltözésre.
2011. okt. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

hát, te se nézd el neki a sokmindent, és akkor megtudja mien...

amúgy nem túl higénikus a házbanállat dolog...csak mondom..képzeld el h azon az ágyon sexelsz amiben két perce a kutya fetrenget...háát..főleg téged kéne zavarjon ez, mert a nők könnyebben kapnak fertőzést...

2011. okt. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!