Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek szerelmes?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most furán fog hangzani de na :D

SZeretek szerelmes lenni. Mármint nem szerelmes, hanem mikor va aki tetszik, maga az érzés, hogy néz, hogy összejöhetünk, stb.

De egy idő után mindig rosszabbra fordul. 16/L vagyok. Sose volt még pasim. Sajnos(nem tudom miért) volt olyan, hogy tetszett egy fiú, küldte a jeleket és mégis elutasítottam, pedig tetszett, és ott görcsöltem rajta.

Ha tetszik egy fiú mindig rá gondolok, várom, hogy vele legyek, és jövő hét után őszi szünet, és már előre nem akarom mert félek hogy vége szakad mindennek . Nem akarok ennyit görcsölni és aggodalmaskodni ezen az egészen, de nem tudom elnyomni az érzést a fiú iránt. Ha meg nem nyomom el akkor meg ha csalódok az szörnyű.

HAgynom kéne, hogy hadd tetszen és nem kűzdeni ellene, de már nem bírom tovább:'( Nem akarok megint szenvedni vagy csalódni. Mit csináljak?


2011. okt. 22. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Jajj:) Én is ilyen vagyok:D Szeretek szerelmes lenni:) De egyúttal fáj is..szóval, ilyen mazochista típus vagyok:D

Ne görcsölj ennyire, engedd el magad:) Mert ahogy látom, ez minden problémád forrása - próbálj meg lazítani:)

19/L

2011. okt. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20%
b@szasd meg magad gumi nélkül.. akkor nem ilyeneken fogsz görcsölni
2011. okt. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!